|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mlečne kašice
28.1.2009 15:43:40   
Maya80
Mi imamo šest mesecev staregauser posted image  in že kak mesec uvajamo gosto hrano.Naj povem, da zelo rad je, rad ima vso sadje in vso zelenjavo, ki smo jo do sedaj poskusili. Problem pa se pojavi pri mlečnih kašicah,ki jih nikakor ne mara,mu gre kar na bruhane. Probali smo že več različnih narejenih z vodo ali z mojim mlekom. Rada bi mu to dala za večerjo, da se nebi zbujal 20krat na noč.
Kaj naj mu dam za večerjo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mlečne kašice
28.1.2009 16:00:08   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Maya80

Mi imamo šest mesecev staregauser posted image  in že kak mesec uvajamo gosto hrano.Naj povem, da zelo rad je, rad ima vso sadje in vso zelenjavo, ki smo jo do sedaj poskusili. Problem pa se pojavi pri mlečnih kašicah,ki jih nikakor ne mara,mu gre kar na bruhane. Probali smo že več različnih narejenih z vodo ali z mojim mlekom. Rada bi mu to dala za večerjo, da se nebi zbujal 20krat na noč.
Kaj naj mu dam za večerjo?






Pri nas je popolnoma enako, le da ima 8m, vse kaj je podobno mleku, ji gre na bruhanje. Jaz ji dam sadni jogurt.

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mlečne kašice
28.1.2009 16:01:25   
Najaa
Probaj dat tiste nočne kašice npr. od hippa, v steklenički. Tisto je tudi ful dobro. Če ne bo maral, pa počakaj še malo in ko boš uvedla jogurte in skuto, mu daj to za večerjo. Skuta tudi zelo nasiti.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mlečne kašice
28.1.2009 16:20:21   
Anonimen
Pri nas je bilo podobno pri riževi kašici. Zdaj pa ji mešam (Milupino) riževo kašico in bananino. Pa ji gre. Enkrat bolj, drugič manj, ampak bolj je kot samo riževo. Ji pa včasih tud zamešam noter naribano jabolko ali banano..

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.1.2009 21:48:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mlečne kašice
31.1.2009 16:52:13   
vesna23
Tudi moj jih ni maral. Sedaj je star 4 mesece pa sem mu v riževe kosmiče kar naribala malo jabolčka noter, ko smo ga že seveda vključili v njegov meni. Potem je pa z navdušenjem jedel. Jaz ga dojim, samo kašico mu pa pripravim z AM. user posted image

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mlečne kašice
31.1.2009 20:55:18   
tosja
Novalac- prva žitna kašica brez glutena ali žitna kašica s suhimi marelicami in slivami

Hipp- nočna mlečna kaša z banano-brez glutena

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mlečne kašice
1.2.2009 22:20:58   
vanomis
Tudi mi smo začeli z Novalac prvo žitno kašico (mleko imamo Novalac).
Še zdaj pri 9 mesecih mu zvečer gostim mleko s to kašico.
Mlečnih kašic, ki jih pripravljaš z vodo, pa ni maral (je bruhal).

Je pa ena že zgoraj napisala, da ni nujno, da bo spal, če bo zvečer jedel kašice.
Naš še vedno ne spi celo noč (se zbudi najmanj dvakrat in hoče mleko).

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mlečne kašice
2.2.2009 18:59:23   
ksenci
tud moj sin-6m dobi za večerjo riževo kašici po flaški, celo zmaže v hipucc okrog 20.ure, potem pa je ponavadi mir do 4-5 zjutraj, ko dobi flaško. po žličkah se kašice še ne naje in se nonstop zbuja, po flaški pa je super.

(odgovor članu vanomis)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?