|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
30.1.2009 13:55:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polivanje po dojenju in podiranje kupčka
30.1.2009 14:10:19   
onur
Jaz sem tudi v p imela težave s podiranjem kupčka. Tamala ga ni podirala, ker je slabo jedla, bila zlatenčna. Doma ga nato še nekaj časa ni podirala. Ko pa je pričela pridno jesti, ga je pričela tudi podirati. Je pa tudi polivala, še zdaj kokr kdaj. Pa mi je patronažna svetovala, da naj med dojenjem večkrat podrem kupček in ne samo tavelikega na koncu podoja. To je kar nucalo. Nuca pa tudi to, da jo po dojenju pustim ležati malo na postelji, da se obrok poleže, nato pa podreva kupčka.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polivanje po dojenju in podiranje kupčka
30.1.2009 16:55:29   
Hope2
Smo imeli enak problem. Jaz sem ga začela dajati na sebe oz prsa.Ti se vleži z malo dvignjenim vzglavjem in otroka položi s trebuščom dol na tvoj prsni koš. Tako se lahko cartata dolgo in podirata kupček, vmes lahko še zadrema, ap ni nobene škode na hrbtenici. 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polivanje po dojenju in podiranje kupčka
30.1.2009 20:17:56   
sanelaa
S podiranjem kupčka smo tudi mi nekaj čas aimeli težave. Kupčka namreč ni in ni podiral, potem se je pa doma kar naenkrat uredilo.
Kar se polivanja tiče, tudi naš 3m star še dandanes poliva, pa v končni fazi to ni nič strašnega. Kar je preveč, mora namreč it ven.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.1.2009 20:40:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?