|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj vloge za vrtec...
30.1.2009 10:11:07   
danijela in taja
me zanima kdaj se sploh da vloga za vrtec...neki sm slišala do aprila al kako...kje dobiš vlogo....kaj je sploh treba naredit.....kdaj pa so odgovori.....za sprejetje.....hvala za odgovore....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj vloge za vrtec...
30.1.2009 10:19:09   
liliana
Jaz sem klicala na občino in so mi povedali, da bo aprila razpis......

Ne vem pa, če velja to za celo Slovenijo ali se razlikuje od občine do občine......tako da vprašaj na svoji občini......

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj vloge za vrtec...
30.1.2009 10:25:24   
NEVA-1
Vlogo lahko oddaš kadar želiš, za vpis mislim, ker eni vrtci upoštevajo, tudi to kdaj je vloga oddana, če je veliko vpisanih, vsaj v Domžalah je taka praksa

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj vloge za vrtec...
30.1.2009 16:21:10   
hokejistka
IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

me zanima kdaj se sploh da vloga za vrtec...neki sm slišala do aprila al kako...kje dobiš vlogo....kaj je sploh treba naredit.....kdaj pa so odgovori.....za sprejetje.....hvala za odgovore....


Lahko poveš iz katere občine si?

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj vloge za vrtec...
30.1.2009 21:20:47   
danijela in taja
občina celje...drgač škofja vas...zakaj...

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj vloge za vrtec...
30.1.2009 21:23:42   
KT
Najprej se ti opravičujem "danijela in taja", ker sem bom kar prilepla na tvojo temo, ampak zanima me za Ljubljano. Ali bo postopek za ljubljanske vrtce identičen kot prejšnja leta?

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj vloge za vrtec...
30.1.2009 21:26:49   
hokejistka
Za Lj postopek zankrat ostaja enak. Vloge se zbirajo do 31. marca, nato sledi točkovanje, komisija in odločbe. Počasi pa se pripravlja tudi centralni register, čeprav ne vem, če bo zaživel v bližnji prihodnosti.

danijela in taja vem, da različne občine različno obravnavajo vloge, zato je najbolje, da se obrneš na vašo občino. Razmere poznam za LJ in nekaj okoliških občin, za celjsko pa žal ne vem.user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?