|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čez eno uro
7.4.2005 12:01:33   
Tiamo
imam pregled: merjenje mater. vratu? Kako zgleda?

Mene je ful strah, pa sploh nevem zakaj? Kar nekaj driskam :zmeden:

Punce potrebujem vas :(:(:(:(:(:(:(:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čez eno uro
7.4.2005 12:14:55   
Grascakinja
A ni to čist običen UZ (navaden in vaginalen) in vaginalni pregled?
Sej ne vem točn, ampak kako bi potem moj G napisala dolžino MV - delala mi je pa sam to?
Bodo še druge povedale, če se motim....
:rozica:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čez eno uro
7.4.2005 12:28:29   
SU
Tudi meni je izmerila MV samo z vaginalnim UZ! Nič skrbet, ne bo nič hudega! LP, Saša

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čez eno uro
7.4.2005 12:52:26   
Teya
misliš tistega v porodnišnici??? jaz te na žalost ne znam potolažit:rozica:, saj sem sama naročena za ta pregled šele 20.4.....bi te pa prosila, da posreduješ informacije, ko končaš....
drži se! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čez eno uro
7.4.2005 13:45:18   
Anonimen
Nimam pojma, kaj je to, a ti povem, da sigurno ne bo nič bolelo. Mislim nate in javi se, ko se vrneš.

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čez eno uro
7.4.2005 13:48:23   
CIPRESA
Meni ga je merila moja ginekologinja tako da mi je naredila vaginalni UZ in potem z aparaturo zmeri na ekranu. Nič ne boli.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čez eno uro
7.4.2005 16:38:32   
Tiamo
Sem že nazaj...:bravo::bravo:

Vse je bilo OK. Pa še bolje je postalo k sem videla doktorja, ful mlad, postaven doktor. :ups: Bil je ful prijazen in mi vse razložil, najbolje je bilo pa k mi ni bilo potrebno nič čakati, ker te sprejmejo ob naročeni uri.

Drugače je to vaginalen pregled, kjer ti zmerijo materično ustje. Pod 15 mm je rizično, najbolje je tam okoli 40mm, moj izvid je 37,5 mm, kar me uvršča v skupino z nižjim tveganjem pa prezgodnji porod. :bravo:

Potem so me vprašali, če mi lahko še zmerijo miščično maso. To poteka pa tako, da pol ure ležiš in si priklopljen na računalnik, rezultati bodo pa čez mesec...te rezultati skoraj nič ne pomenijo.

Spoznala pa sem punco, katere izvid meritve 16 pa še nekaj mm, kar jo uvršča v rizično skupino za zgodnji porod. Takoj je dobila bolniško in strogo mora počivati. Hodila je na aerobiko in se športala. Imela je pa trd trebuh in bolečine spodaj pri sramni kosti.

Lp Tia74

P.S. Sem zvedela, da bo :roza:
:bravo::bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čez eno uro
7.4.2005 19:08:30   
teja21
tia74, koliko časa si pa noseča???
ali že čutiš pikico, mene zanima kdaj bodo meni izmerili materično ustje.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čez eno uro
7.4.2005 20:12:54   
Tiamo
Noseča sem 22 4/7t. :duda: čutim čez cel dan, je prava fuzbalerka.

Materični vrat ti merijo med 22 in 24t. Jaz sem poklicala v porodnišnico in se naročila v začetku 22 t, pa so mi rekli, da bi lahko že prej poklicala, pred 22t.

Koliko si ti noseča teja21?

Lp Tia74

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čez eno uro
7.4.2005 22:21:51   
cmokec
Tia, lepe novičke, pa pozdravček tvoji mali navihanki. :bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Čez eno uro
19.4.2005 20:10:31   
Teya
hvala za informacije.....in čestitke za :roza:!!! :bravo::bravo::bravo:

jaz pa raje nebi tega postavnega doktorja srečala jutri na tisti mizi :)-

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?