|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trajanje materinske šole
19.4.2005 12:52:19   
tej@
Živjo, punce!

Ali mi lahko prosim katera pove, koliko časa traja materinska šola v Ljubljani? Ker grem 1. julija na dopust, bi rada pred tem že opravila s šolo, pa me zanima, če traja šola več kot 1 mesec. Opravljala bi jo namreč z mojim v juniju.

Ali ima katera mogoče telefonsko številko, ljer se lahko pozanimaš glede materinske šole v Ljubljani?

Lep dan vsem nosečkam:rozica::rozica::rozica:!!!

Teja, 18 2/7:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   trajanje materinske šole
19.4.2005 13:06:33   
petraCBU
Traja ravno nekako en mesec, ali malo manj. Trikrat na teden se odziblješ tja za dve uri, mislim da vsega skupaj 10 predavanj. Telefonske nimam, vsekakor pojdi pred tečajem po nalepke v sprejemno pisarno porodnišnice.
P.

(odgovor članu tej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   trajanje materinske šole
19.4.2005 13:09:21   
Rabarbara
Živjo, traja en mesec, prvič dobiš urnike in vsebino predavanj, potem pa še 9x.
Info 8-15h, 522-60-48.
Naslednja šola je 3.5., za junij pa ne vem.
Še prej pa moraš z zdravstveno izkaznico po nalepke, ki jih oddaš na prevem predavanju.

(odgovor članu tej@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   trajanje materinske šole
19.4.2005 13:38:15   
KMALU
V katerem mescu pa moras biti, da lahko naredis solo?

(odgovor članu tej@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   trajanje materinske šole
19.4.2005 13:58:07   
Rabarbara
Priporočajo, da greš v 7. mesecu, predvsem zaradi tega da ne "pozabiš", ampak greš lahko tudi prej. Jaz sem šla prej, ker bo maja, junija že lahko vroče...

LP

(odgovor članu tej@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   trajanje materinske šole
19.4.2005 15:54:04   
tej@
Živjo, nosečke!

Sem klicala v materinsko šolo v porodnišnici - v juniju se začne 6.6., traja pa en mesec; imam rok v septembru, pa mi je priporočala, da pridem v šolo junija. Takrat pa ne morem, ker sem takrat na dopustu. Tako da v osnovi je vseeno, kdaj jo obiskuješ, priporočajo pa, da v 7.mesecu.

Hvala vsem za odgovore!

:rozica::rozica::rozica:

Teja

(odgovor članu tej@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?