|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupi za nosečke?
9.1.2009 15:17:42   
M1987
Zdravo, nam je pa začel trebušček nagajati in smo šli malo v nakup hlač, saj za majčke ni takšen problem. user posted image  Nikjer nimajo nič pametnega, modernega... Dobila sem ene hlače v HM v Supernovi na Rudniku pa še te so bile 40 evrov. user posted image  Kje ve nakupujete? LP in srečno user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakupi za nosečke?
9.1.2009 15:36:43   
naia
jz sem samo v H&M-ju kupovala in da ne boš mislila...to je še najceneje...za kavbojke sem dala 40 eur, za žametne 30 eur...to se mi zdi kar v redu cena...drugače maš še v C&A v Supernovi, sam men tm ni blo nč všeč, lahko greš pa pogledat v Kepico pa La vie pa Bušija...sam tm je pa še dražji...en navaden pulover 100 eur ?!?

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakupi za nosečke?
9.1.2009 15:50:40   
MTFP
Zdaj se splača v Kepico imajo vse skoraj 40% znižano. Za kavbojke sem dala 35€ za kapri hlače pa okoli 20 €, v Bušiju so bile pa kar navite cene...

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakupi za nosečke?
9.1.2009 16:05:19   
tasa_m
jaz sem si kupila v H&m-u, sicer pa nosim kr navadne trenerke. Ko pa grem kam ven pa žametne hlače in kavbojke iz H&M-a. Pa par srajčk imam iz H&M-a ampak to mi je posodila sestrična..
Jaz si pa drugače ne kupujem,čeprav me mika..
itak sem na bolniški od sep. in sem več ali manj tak v trenerki..sem bila stalno že red nosečnosti v trenerki tak da mi ni problem..user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakupi za nosečke?
9.1.2009 16:08:35   
Deja
Jaz pa sem imela srečo, sem šla na Hrvaškem v eno trgovino - živimo namreč blizu meje.... pa sem jih bolj za hec kot za res vprašala če imajo kaj za nosečnice... pa mi ženska prinese kup hlač prav za nosečnice. Imeli so ala trenirke za cca. 15€, črne žametne hlače pa za 20€. Kupila sem si vsake po ene in moje nosečniško nakupovanje se je končalo...
Mislim... škoda mi je kupovat več cot za eh par mesecev...


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakupi za nosečke?
9.1.2009 22:22:41   
kristinaj
jaz sem kupila dvojne hlače od trenerke in to je to... majice sem nosila iste le vedno tesnejše so postajale...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakupi za nosečke?
12.1.2009 21:47:12   
miškica11
Tudi jaz sem bila v soboto malo v šopingu. Sem šla najprej do La vie-ja pogledat, pa sem ves denar kar tam pustila!!! Majo full znižanje (40%), tako da se res splača. Sem si kupila ene full dobre črne hlače, pa ene take bolj casual, najboljša pa mi je žametna obleka. Pa seveda neke majčke, ene jeanse....Pa full dobro majčko z napisom, ki ima zraven take cart nogice!!! Še moj je bil vesel, pa me ponavadi mori zaradi cot. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakupi za nosečke?
6.2.2009 12:09:02   
činka
Zdravo,
a v centru ljubljane tudi še obstaja kaka trgovina za nosečnice, ali so vse preselili v btc in supernovo?

(odgovor članu miškica11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?