|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodniška-koliko prej lahko oddaš papirje za...
12.2.2009 14:28:51   
Anonimen
Pozdravljeni,

zanima me, če lahko že kakšen mesec prej oddaš papirje za porodniško, kot je predvideno (en mesec pred nastopom). Če jih oddam en mesec prej kot je prdvideno se bi mi upoštevala še ena plača v lanskem letu, kjer je bila izplačana večja nagrada, če oddam tako kot je treba, ta plača ravno izpade. Ker gre kar za velik znesek (ena plača) mi je seveda v interesu, da bi se upoštevalo že za en mesec prej. Sedaj pa me zanima - ali je to mogoče ali ne?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 14:31:28   
benika
Meni niso prej želeli vzet papirjev. Mora biti res vpisana zadnja možna plača...no, vsaj na našem CSD-ju.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 14:33:55   
emaa
Najbolj zgodaj je bilo pred tremi leti 8 tednov pred PDP. Pa papirje ti mora vzet, ne da jih ona ne bi. Logično je, da probaš tako oddat, da dobiš čim večjo porodniško. 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 14:49:30   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljeni,

zanima me, če lahko že kakšen mesec prej oddaš papirje za porodniško, kot je predvideno (en mesec pred nastopom). Če jih oddam en mesec prej kot je prdvideno se bi mi upoštevala še ena plača v lanskem letu, kjer je bila izplačana večja nagrada, če oddam tako kot je treba, ta plača ravno izpade. Ker gre kar za velik znesek (ena plača) mi je seveda v interesu, da bi se upoštevalo že za en mesec prej. Sedaj pa me zanima - ali je to mogoče ali ne?


a si pogledala na plačilni, če nimaš slučajno plače in nagrade posebej napisane-razdeljene...ker jaz sem tudi en mesec dobila nek dodatek pa ga na tem papurju csd niso napisali...pa sem šla gledat na plačilno pa je plača ekstra napisala pa ta dodatek/nagrada ekstra...tako, da mi nič ne službi pri porodniški...kaj pa bi bilo najbolj ugodno zate pa je najboljše, da greš vpr. na vaš CSD...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 15:04:34   
Lunca1
60 dni prej

stimulacije se štejejo

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 16:40:11   
bskrle
Sama sem oddala 31.12, PDP 13. 3.
Nisem pa razlagala, da plačo dobim 5. in ne petnajstega. 
Če oddaš v feb. mora biti feb, plača.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 17:05:05   
AnciM
Papirje lahko oddaš 60dni pred PDP. Vpisano moraš pa imeti zadnjo prejeto plačo. Sicer pa poskusi oddat (seveda brez vprašanj, če je dobro in podobno) s tisto lansko plačo pa boš videla. Mogoče ti pa ne bodo nič zakomplicirali. Le več kot 60 dni pred PDP ti papirjev ne bodo sprejeli. Poskusi izgubiš le čas, ko boš dvakrat urejala.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 17:05:56   
zmajaz
Vloga za porodniški dopust in porodniško nadomestilo se itak odda 60 dni pred PDP - torej en mesec pred nastopom porodniškega dopusta, tako da bi ti to moralo iti skozi.

Je pa tudi to res, da različni CSD-ji ravnajo različno. Meni se je v 1. nosečnosti šlo, da bi vlogo oddala čim pozneje, ker sem bila najmanjšega kompliciranja svetovalka dovolila, da sem oddala vlogo šele 3 dni pred nastopom porodniškega dopusta, da se mi je štelo še zadnje izplačilo zraven.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 17:09:12   
zmajaz
Aja - ti bi rada oddala 2 meseca pred nastopom porodniške (kar je tri mesece pred PDP) - to ti pa skoraj zagotovo ne bodo dovolili.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
12.2.2009 21:20:05   
daisyb
oj,

odvisno je res od csd ja do csd ja. jaz pa nastopim s porodniško 1.6. a bom oddala vlogo šele po 5.maju..ker hočem da se mi upošteva še aprilska plača..ker je večja od lanskega aprila. na csd ju so rekli da lahko, tako, da mogoče tudi prej bi šlo.

glede nagrad pa..poglej če maš trgane kake prispevke..pol se ti šteje sigurno drugače pa ne vem. nadure vem da se štejejo, če ti tržejo tud prispevke od nadur.

lp,

daisyb

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodniška-koliko prej lahko oddaš papirj...
13.2.2009 7:14:23   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

glede nagrad pa..poglej če maš trgane kake prispevke..pol se ti šteje sigurno drugače pa ne vem. nadure vem da se štejejo, če ti tržejo tud prispevke od nadur.


Točno tako. Če so bili plačani prispevki za to, potem ti najbrž šteje.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?