|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:00:37   
Volga
Me je nekaj spodbudilo danes, da tole vprašam in sicer: koliko verjamete recimo podobnim rečem: Ej, Štefka je rekla, da je Polona zadnje čase ful z Jagodo prijatla (recimo, da je v njenem bistvu ne prenaša od nekdaj)....a se vam take reči zdijo sploh smiselne oz. toliko pomembne, da jih absorbirate ali jih preslišite ali se pri pri Poloni pozanimate kako je zdaj s tem, ali je to res ali ni....ali pa vas pač boli k.u.rac za vse skupaj in greste naprej tako kot do takrat?

Vem, blesavo vprašanje do amena in čez, ne v mojem stilu, ampak res bi rada nekako eni zadevi prišla do dna, da vidim, kaj pa kako je res.

Pa ne se preveč zmišljat, ker bom točno vedela, katera se je zmislila, katera pa ne user posted image  no, vsaj za eni dve.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:03:39   
kjava
Jaz sem vedno take reči jemljem z veliko rezerve. Ker sem že velikokrat doživela, da eden nekaj reče, drugi doda še kaj in na koncu pride ven čist nekaj tretjega.
In na splošno se ne obremenjujem z življenjem drugih ljudi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:04:25   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jaz sem vedno take reči jemljem z veliko rezerve. Ker sem že velikokrat doživela, da eden nekaj reče, drugi doda še kaj in na koncu pride ven čist nekaj tretjega.
In na splošno se ne obremenjujem z življenjem drugih ljudi.

nekako tako. Edino, če kdo kaj o meni kaj reče, pol se mal zasekiram. Preverjam ne, razen, če me kaj razkuri in bufne iz meneuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.2.2009 13:05:17 >

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:05:42   
ZARA
Ne oziram se spljoh, pa še takrat se ne poglabljam preveč.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:05:57   
ursi
Sem bolj take sorte, da se ne zanimam za druge in me tudi neki trači niti ne zanimajo, niti o drugih navadno ne govorim okoli. Še vedno mislim, da tisti, ki pove tebi vse o drugih, pove tudi drugim vse o tebi...

V kolikor pa bi se stvar zadevala mene osebno, bi pa verjetno mal bl probala prit zadevi do dna.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:06:54   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jaz sem vedno take reči jemljem z veliko rezerve. Ker sem že velikokrat doživela, da eden nekaj reče, drugi doda še kaj in na koncu pride ven čist nekaj tretjega.
In na splošno se ne obremenjujem z življenjem drugih ljudi.

nekako tako. Edino, če kdo kaj o meni kaj reče, pol se mal zasekiram. Preverjam ne, razen, če me kaj razkuri in bufne iz meneuser posted image


To tud jaz ja, ker nisem  flegmatik v tem smislu, da bi mi bilo vseeno, kaj si kdo misli o meni. No, odvisno za katero osebo se gre.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.2.2009 13:07:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:12:50   
higuys
Imam eno prijateljico,  sošolko še iz osnovne šole , no in z njo zmeraj pretračamo po dolgem in po čez. Evo, ravno v nedeljo mi je povedala , da sta se dva iz naše vasi pustila in da kako je ona postarana, čeprav je najin letnik. To nisem preverjala, ker je res nekam uvela. No, to ali sta z njenim še skupaj pa sem zvedela po nakjučju user posted image . (klicala njo in jo vprašala)
Je. bi ga, itak vem, da tle nobena ne trača in obrekuje. Same svetnice. 

Aja, še to . V naši vasi je to tako, da če zjutraj zakašljaš te popoldne že zaradi pljučnega raka pokopajo.

< Sporočilo je popravil higuys -- 10.2.2009 13:15:33 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:12:58   
Belika
Hehe, jaz to jemljem bolj tako. Sem iz manjšega kraja. Novice hitro potujejo in v enem dnevu si sposoben slišati 3 različice iste zadeve.

Joj drugače imam pa enega sorodnika, bliža se že 50, ampak on je hujša čenča od vsake vaške opravljivke. In kar sliši vzame zdravo za gotovo. Hehe, toliko se prehecamo na njegov račun, pa ne skuži. Kar je on slišal to drži in basta (in če slučajno veš pravo različico zgodbe, ker si bil morda zraven in mu jo poveš, se sploh ne da motiti, ker on je pa to slišal pri zdravniku, ko je teta od njegove bivše soseda razlagala to gospodu, ki živi z sestro njene mame, itditd... in zagotovo bo pa to držalo..)

Ja na začetku mi je bil smešen, sedaj se mi pa obrača že... vse ve prvi, ampak vse njegove informacije je treba pa z rezervo jemati.

Ko so prišli ven € je spet od bratranec od neke znanke povedal svoji sestri in ta je povedala nečaku in nečak sošolcu in šolec nevemkomuže, da bodo ukinili € kovance. Se pravi da bo najmanjša plačilna enota 5€ (papirnati), in to je trosil okol pol leta ... in seveda bil prepričan v to.

Predvidevamo, da se je nekdo malo ponorčeval iz njega, ker vsi vemo, da kar sliši vzame zdravo za gotovo in se ne da motiti.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:15:06   
Anonimen
Jaz pa vse verjamemuser posted image

Resno, mene vsak klinac nategneuser posted image

(odgovor članu Belika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:17:15   
Rožica I
Odvisno od koga slišim user posted image , večinoma pa tistega, ki mi to razlaga, z veseljem potolčem z argumenti. Imam vedno par komadov na zalogi user posted image .


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:18:44   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Joj drugače imam pa enega sorodnika, bliža se že 50, ampak on je hujša čenča od vsake vaške opravljivke.

--------------------
Meni se itak že dolgo zdi, da moški bolj opravljajo kot babnce user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:19:08   
Freycha
odvisno od oseb. Če je neki brezveznega, mi gre pri enem ušesu notri, pri drugem ven, če pa so mi osebe "bolj" pomembne in mi s tem pokaže oseba svoj drugi obraz, potem bi se pa malo pozanimala, koliko je kaj res na tem....... Nikakor pa ne po sistemu: "hej, Štefka mi je zaupala, da....... a je to res?" na tak način se to ne dela.....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
10.2.2009 13:23:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
10.2.2009 13:27:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:42:45   
muška
rada podležem ja, priznamuser posted image ! Ampak imam na pravi strani mojega razsodnega moža, ki me hitro spusti na realna tla user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:47:02   
Mešamdrek
Ponavad kjer je dim je tud ogenj,je pa res da me za velik (****) dimov boli k...user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 13:55:00   
Kontrakarambolšrauf
Če mi je za osebo o kateri je govora v bistvu prav malo mar samo prikimavam in istočasno v glavi pišem spisek za v štacuno.


Če gre za osebo katera je vredna moje pozornosti se pa ponavadi kar lepo na njo direkt obrnem in rečem zadeva je taka pa taka, ali je to res?
Enako če slišim da nekdo o meni govori in se mi zdi vredno, takrat vprašam direktno vir.

In v 99.9% je vse skupaj samo natolcevanje.


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 14:03:06   
puncica
a sem jst kej kriva user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 14:03:17   
nejcko
Ne gane me, ne gane me,
srce je kakor kamenuser posted image

Ravno mi je do Kosova in še dlje, no v resnici mi grejo take čvagule na živce.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 14:06:51   
Maxica
Zanimivo, zanimivo, to tole tvoje vprašanje.user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 14:10:34   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Zanimivo, zanimivo, to tole tvoje vprašanje.user posted image



V bistvu samo vprašanje ni ravno zanimivo,zanimivo je nekaj drugega....spet.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
10.2.2009 14:11:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 14:12:48   
tanikaa
Odvisno kdo mi pove. V veliki večini pa jemljem z rezervo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko verjamete "rekla/kazala"?
10.2.2009 14:15:47   
puncica
no pa da še odgovorim, če imam npr. s to Polono stike in normalno komunicirava tu pa tam kot znanke, potem se valda pri njej pozanimam kako je na stvari, če pa se gre o čist nekih x osebah s katerimi nisem spregovorila nobene besede pa tega zihter ne bom naredila in to preslišim. Tako je to pri meni.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?