|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 0:36:52   
Nasy
Dolgo že prebiram vaše forume, zdaj pa...:hudicek: ni prišla nič na obisk, pa sem zjutraj uporabila test..in..pokazal je :modri:.Nameravam ponoviti test še enkrat, čez 1 teden..kaj menite? Pa če bo spet pozitiven, kdaj naj pokličem G, takoj ali počakam?:ups::zmeden2:
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 7:17:42   
Jessy
Če ti je test pokazal :modri: nima smisla ponavljati test. Ti lepo kar pokliči h ginekologu in povej, da ti je test pokazal :modri:, pa zadnjo menstruacijo jim boš navedla, potem ti bo pa že sestra preračunala kdaj pridi na pregled. Jaz sem takoj naslednji dan po :modri: poklicala.
Ti pa svetujem, da če te slučajno naročijo nekje v 6. tednu, da raje reci za vsaj 8. teden, ker nas ni tako malo, katerim se v 6. tednu ni še nič videlo, potem smo bile pa nestrpne še nekaj dni do ponovnega UZ.

lp, Jessy

pa seveda :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 7:58:11   
Lenči
Najprej iskrene čestitke in naj vaju :angel::angel::angel: čuvajo!

Ginekologinjo pa le pokliči čimprej, ker so različni ginekologi in eni želijo narediti prvi pregled čimprej (moja je obakrat že v 6.tednu želela, da pridem).

Enga sončka, Lenči

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 8:25:36   
Lana_s
Jaz tudi mislim, da je brezveze še enkrat test delat. Ti kar pokliči G. Mene je takoj naročila, sem bila nekje v 5-6 tednu, potem pa me je naročila v 11 tednu. Tak da čist različno od G.

Čestitke:bravo::bravo:

Lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 8:55:09   
Rozalija
Jaz sem poklicala naslednji dan in naročena sem v 8 tednu. Prej se tudi meni ne zdi smotrno, ker v prvi nosečnosti se je šele takrat videl utrip.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 9:02:14   
micki
dobro jutro in čestitam!!!!:bravo::bravo::bravo:
ravno včeraj sem bila na prvem pregledu in g je ugotovil, da sem noseča 5 t in 3 dni. Na uz se ni čisto nič še videlo, tako da me je naročil čez en teden; je pa rekel naj ne bom razočarana, če se tudi takrat ne bo vidlo!!!
Testa ne rabiš ponavljat: to je to. Pokliči g in se naroči!

lp.:nosecka:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 9:28:44   
teta beta
:bravo::bravo::bravo:

Kar na telefon in se zmeni. Ti bojo že tam povedali, kdaj pridi.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 9:28:49   
Nasy
Drage moje, hvala za nasvete, navodila in čestitke...vse to je zame res nekaj novega..:ups: tako da se bomo še večkrat tipkale, po vsej verjetnosti! Naj bodo :angel::angel::angel: z vami vsemi!
9nebesa lp!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 11:33:17   
Andy13
Nasy, kako lepa novica, ČESTITAM! :bravo::bravo::bravo:
Ti se kar naroči, vprašali te bodo po tvoji zadnji menstruaciji in na osnovi tega določili datum pregleda, ta je najbolj pogost od 6. tedna dalje.

Naj tudi tebe čuva :angel:, pobožaj svojega bušija in ne pozabi se pustiti razvajati! 9nebesa

Andy

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 12:53:27   
spella
Tudi od mene ČESTITKE:bravo::bravo::bravo:.

Mal se sam psihično pripravi, ker te prvo kar je vpraša, če želiš otroka obdržat??? Mene je kr na rit vrgl? Res bi lahko to mal drugač izpeljal. No pa sej ko bom drugič noseča, bom na to že pripravljena in ne bo takekga šoka.

LP Špela

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 14:30:32   
Nasy
kaj res?:zmeden2: Hvala, da si mi povedala, bi me res lahko kap ja...No ja, nekatere >frajlice< pr 15,16 hodijo tudi verjetno z drugačnimi nameni h G kot me...spomnem se, ko mi je kolegica pripovedovala o paru, ki ne more imeti otrok...ko sta gledala mlade deklice, ki so se pogovarjale pred ambulanto že o drugem splavu...:grrr:
Moj dragi je čisto navdušen...čeprav ne vem, če že dojemava vse skupaj :ups: :)-Bova že mogla počasi..največja fora pa je, ker smo se že tolikokrat smejali na ta račun, ko je moj lubi začel doma vlečt "po naše" , to je v množini, njegova mama pa ni upala vprašat...no, sedaj, ko je pa res...jih bova šokirala, haha..Pa ne še, potem..
Lepo se imejte, drage dame!:metulj:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj naj pokličem G?
21.4.2005 22:52:58   
AKŠ
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:


čestitam!!!!!!!!!!!1


želim ti veselo nosečnost......


:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj naj pokličem G?
22.4.2005 13:26:07   
Nasy
Hvala vsem za vse...danes sem poklicala...v pon. imam pregled...:( malo me je strah..ker se na splošno zlo bojim zdravnikov...
Mimogrede, hvala vsem, ki ste nama odgovarjale na forumu >zmeda..je ali ni...<, ki jo je zjutraj odprl moj dragi!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je res potrebno že v nosečnosti utrditi br...
Ali se s pravo pripravo bradavic lahko izognemo bolečim, razpokanim in kdaj celo krvavečim bradavicam? Preverite mite in...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?