|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laparo in dr. Preskar
19.2.2009 15:10:54   
Anonimen
Pozdravljene!

Zanima me, če je katera imela laparoskopijo pri dr. Preskarju (gin. v Krškem, operira baje v Brežicah)?
SAma sem njegova pacientka, vendar do pred kratkim sploh vedela nisem, da tudi operira, zato me zanimajo kakšne izkušnje.
Drugače se zdravim pri dr. Rešu in po neuspešnih terapijah s klomifenom se je odločil za laparo.
Klicala sem v Postojno, pa trenutno naročajo za konec maja...zanima me, če se naj naročim k njemu (dr. Preskarju), če mi bo dal rok prej?
Hvala za nasvete....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laparo in dr. Preskar
19.2.2009 18:18:56   
urša28
za drugod ne vem,v ljubljani sem jaz čakala 3 tedne..
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laparo in dr. Preskar
20.2.2009 12:17:10   
Jane77
Ojla anonimna, tud jst sem njegova pacientka. Dej mi povej, kakšno mnenje imaš o njem kot o ginekologu? IN kako te obravnava, če imaš težave z zanostivijo? Men se zdi tko redkobeseden drugač...

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laparo in dr. Preskar
20.2.2009 14:44:04   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Jane77

Ojla anonimna, tud jst sem njegova pacientka. Dej mi povej, kakšno mnenje imaš o njem kot o ginekologu? IN kako te obravnava, če imaš težave z zanostivijo? Men se zdi tko redkobeseden drugač...



Jaz imam z dr. Preskarjem zaenkrat dobre izkušnje, glede na to, da imam tud Mb. Chron, me je kar hitro poslal naprej...

(odgovor članu Jane77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laparo in dr. Preskar
20.2.2009 16:51:49   
nhaya
Hej, Jane 77!

Jst imam kar dobre izkušnje z njim..sicer nekih večjih pregledov pri njemu nisem imela. Ko sem prenehala z jemanjem KT, sva s partnerjem skoraj 2 leti delala na user posted image . Potem sem se končno odločila, da grem k njemu po napotnico za lj, za dr. Reša. Full je bil prijazen, sam mi je naredu UZ in vaginalni UZ in mi že kar on povedal, da imam PCO. To mi je potrdil tudi Reš u lj. Tam sem pa dobila terapijo s klomifenom in ker ni reakcije nanj, moram sedaj na laparoskopijo. Zato grem zdej v ponedeljek k Preskarju, da vidim, kaj mi bo povedal..če mi bo to kar on naredil al kaj..drugje se tako dolgo čaka. On pa baje kar hitro zrihta to svojim pacientkam v Brežicah.. ampak nimam še nobene informacije o njegovem delu kot kirurg...zato sem malo skeptična..
Bom videla, kako se bom odločila med pogovorom.
DRugače pa je on v redu. Če se ti zdi redkobeseden, pa ga kar kaj vprašaj, če te zanima..saj ti bo vse povedal.

Če te pa kaj zanima, mi pa piši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laparo in dr. Preskar
23.2.2009 9:23:33   
Jane77
Hvala nhaya, za informacije... sej drugač je men tud on čist okej ginekolog. A si mu povedla, da načrtuješ otroka na kakšnem pregledu prej? Ti je kaj svetoval?

Lp

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laparo in dr. Preskar
24.2.2009 15:17:07   
čebelca2
pozdravljene.

tudi jaz sem njegova pacientka. men je on ful vredu, svetuje, sočustvuje... razn neki me je pa malo razočaral, glede na moje veliko zaupanje v njega kot strokovnjaka. ko sm jst si kr sama diagnozo postavla, da imam zihr pregrado, mi je reku da glede na simptome dvomi in na moje vprašanje, če bi jo vidu (če bi jo imela) je reku da je nebi ker ni specializiran. zdej ga je mljem mal z rezervo...


pregrada je pa mimogrede že odstranjenauser posted image

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?