|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kengurujček pozimi?
14.8.2009 17:58:29   
Aniiita
Živjo,

tiste, ki ste imele kengurujčka za nošenje in zimskega oz. jesenkega dojenčka- koliko ste otroka v njem nosile pozimi? Do katere teže se sploh da otroka notri nosit?

Hvala ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kengurujček pozimi?
14.8.2009 18:00:01   
ledenaa
veliko smo se nosili
Odvisno katerega kupiš-so pa kengurujčki do 13 kg

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kengurujček pozimi?
14.8.2009 18:18:30   
Foxina
mi smo se nosli ene 2x...problem je bil, da naju je oba bolel križ kt user posted image tako, da je bil ta nakup čist zaman. 

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kengurujček pozimi?
14.8.2009 18:20:52   
Hope2
Jaz sem ga nosila v zimski štorklji, si sploh ne predstavljam da bi ga v kengurujčku nosila oblečenga v zimski pajacek, pa itak je bil še premajhen za kengurujčka.
http://www.lodger.com/home.asp
http://www.lodger.com/producten/shelter/


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.8.2009 18:22:17 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kengurujček pozimi?
14.8.2009 18:47:25   
ledenaa
Hope imaš kengurujčke kjer otrok leži ,tako da ni nič premajhen

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kengurujček pozimi?
14.8.2009 19:06:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Hope imaš kengurujčke kjer otrok leži ,tako da ni nič premajhen


vem, pa po izkušnjah, mi je štorklja bila veliko bolj všeč in predvsem praktična

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kengurujček pozimi?
14.8.2009 20:54:26   
Onasiss
Pri prvem sem imela kenguruja in sem imela noter ga spravt, potem pa sta me še križ in ramena bolela. user posted image Sedaj pri drugemu otroku pa sem se odločila, da poizkusim sleepy wrap in mi je fenomenalno,user posted image user posted image poleg tega da niti mene niti otroka nikjer nič ne žuli me tudi križ ne boli, pa še mala uživa noter. Samo je pa nekaj res: naju vsi gledajo kot da sva 7 čudo sveta.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kengurujček pozimi?
16.8.2009 19:01:14   
Aniiita
Hvala vsem.  Saj če bi jaz kupovala, bi tudi kaj drugega kot kungurujčka kupila..tega lahko dobim na izposojo..sedaj pa nevem, ali naj ga sploh perem ali je oblje, da kar kupim en sling..

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kengurujček pozimi?
16.8.2009 21:25:49   
barika


IZVIRNO SPOROČILO: Aniiita

Hvala vsem.  Saj če bi jaz kupovala, bi tudi kaj drugega kot kungurujčka kupila..tega lahko dobim na izposojo..sedaj pa nevem, ali naj ga sploh perem ali je oblje, da kar kupim en sling..

meni zgleda nošenje otroka v kengurujčku kot eno mučenjeuser posted image , imam sling in ga ne menjam

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kengurujček pozimi?
16.8.2009 21:30:28   
Anonimen
jaz imam pa sleepy wrap, trak,... ga stisne k meni, tako da se grejeva s telesi,...
sicer pozimi še ni preizkušena zadeva (vsaj pri meni ne),... a se mi zdi, da ga bo vseeno dodatno grelo (če ne ga bom pa pokrila še s pončom... tistim, ki je spredaj odprt).

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kengurujček pozimi?
16.8.2009 21:33:02   
Anonimen
mlea, sem spregledala, da imaš tudi ti sleepy wrap. super zadeva, ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kengurujček pozimi?
16.8.2009 21:52:47   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

mlea, sem spregledala, da imaš tudi ti sleepy wrap. super zadeva, ne?user posted image

Ja, ne menjam....za nič na svetu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?