|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počinice 1.maj
7.2.2009 9:10:27   
MIHAMARINKO
ali mi lahko kdo pove, kje na jadranu so lepe prvo majske počitnice, seveda razmišljamo v hotelu in kakšne so cene letovanja (polpenzion)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počinice 1.maj
7.2.2009 17:08:04   
nbiba
Mi hodimo že par let zaporedoma za 1. maj na morje. Najbolj nam je bilo všeč:
Umag- hotel Sol Umag,
Rovinj- hotel Eden,
Opatija- hotel Ambasador,
Novigrad- hotel Maestral,
V vseh teh hotelih imajo notranji in zunaji bazen tako, da ni problem glede kopanja. Seveda je takrat še prehladno za kopanje v morju.
Za letošnji 1. maj pa še razmišljam kam jo pičimo.
Glede cen pa poglej v kataloge, ki so že v večini izšli.


(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počinice 1.maj
7.2.2009 20:53:11   
norge
Jaz pa bi ti priporočala kakšen hotel v Zeleni laguni (pri Poreču), kjer so skoraj vsi hoteli obnovljeni, imaš se ful za sprehajat čez kampe ali proti Poreču, nam je prva liga (mi sicer kampiramo v Bijeli uvali, a se večkrat dnevno sprehodimo ob obali do Zelene lagune), hodimo tja že vse svoje življenje.user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počinice 1.maj
9.2.2009 8:30:45   
ella2006
Umag: Sol hoteli in sicer preverjeno zelo vredu Sol Garden Istra in Sol Coral
           Istarske vile (če ni deževno)
Opatija: 4 Opatijska cvijeta
Zadar: Falkensteiner
Mali Lošinj: Aurora

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počinice 1.maj
9.2.2009 8:35:46   
skuštrana
Za 1.maj je super kakšna Opatija, imaš fajn hotele pa veliko za šetat. Pa gužve še ni pretirane user posted image

Ali pa Crikvenica.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: počinice 1.maj
9.2.2009 12:54:08   
muki1
Za male otroke sta po mojih izkušnjah zakon Crikvenica in Poreč.
Mi smo bili tudi v Baški, ki je meni prekrasna, a ni toliko igral- Medtem ko recimo v Poreču in Crikvenici kar mrgoli otroških igral. Pa veliko sprehajalnih poti je okrog Poreča, mesto je lepo.....ahhhhhhhh, upam, da se mož pobota s hrvati user posted image  in ga prepričam za kakšen podaljšan vikend.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: počinice 1.maj
18.2.2009 17:11:51   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Za 1.maj je super kakšna Opatija, imaš fajn hotele pa veliko za šetat. Pa gužve še ni pretirane user posted image





Kaj mi lahko malo svetujete kateri hotel je fajn? Sem mal gledala, pa se nekako ne morem odločit.
Šli bi nekje konec februarja, zato nam je zelo pomemben notranji bazen, predvsem to da je voda fajn topla.

Lahko pa mi predlagate tudi kaj drugega, saj še nismo čisto odločeni kam it.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: počinice 1.maj
20.2.2009 8:49:42   
ella2006
luka jan,

Jaz ti priporočam 4 Opatijska cvijeta, glavna stavba, sobe velike, hrana odlična. Hotel je ob morju in ob sami sprehajalni poti. Hotel ima tudi lastno garažo.
Notranji bazen je sicer malo hladen, vendar mojih otrok to ni motilo.

Če pa ste malo bolj zahtevni gostje pa ti priporočam hotel Milenij.
http://www.milenijhoteli.hr/hotel_4opatijska.asp

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: počinice 1.maj
20.2.2009 8:50:54   
ella2006
Luka jan,

Mislim pa da ima hotel Ambasador toplo vodo v notranjem bazenu.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: počinice 1.maj
20.2.2009 13:36:16   
luka jan
Ella 2006 hvala za odgovor, sem mal preverjala pa imajo povsod vse polno, tako da šibamo na hitro v Istro. Smo pa imeli v mislih ta dva hotela, ja.
Morda pa gremo za 1. maj dol, bo itak boljš ko zdej.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: počinice 1.maj
20.2.2009 23:28:15   
rija
mi gremo sicer vedno po prvem maju....

Opatija: Millenium, šetanje....koliko to pač pride v poštev z mulčki....igral ni kaj posebej....kakšen je notranji bazen, razen, da je majhen, ne vem.....ker vedno ko sem bila tam, sem mela občutek, da ga zmeraj čistijouser posted image
Umag: Sol Umag ali Istarske vile, fajn za sprehejati, kar nekaj igral v obeh dovolj topli bazeni za otroke...
Zadar: Falkensteiner, super urejeno za otroke...moj enoletnik se je tudi kopal v tisti plitvini pred hotelom....zunaj pa ni ne vem česa ali pa takrat še nismo bili prav pozorni na igralauser posted image  dovolj topel notranji bazen
Crikvenica: super, ogromno igral....tu bi pa vzela hotel Therapia....ker ima eden redkih notranji bazen.

Mi pa bomo letos najverjetneje po prvem maju sprobali Auroro na M. Lošinjuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?