|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 9:58:01   
skuštrana
Šli bi na podaljšan vikend nekam v toplice, odločamo se med Termami Lendava in Čatežom..

Zanimajo me vaše izkušnje, vem, da imajo v Čatežu full več za otroke, najstarejši otrok ki bo z nami bo star 4 leta, najmlajši pa 16m, tako da se mi zdi da to niti ni tako zelo pomembnouser posted image Ali pač? Nikoli še nismo bili v termah pa me res zanima..

V lendavi imajo hiške z dvema spalnicama, je bil kdo v teh hiškah?

Šli bi pa  2 družini, torej 4 odrasli in 4 otroci...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 9:59:25   
rija
Lendava.....ker se lahko dobimo na kaviciuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 10:03:50   
skuštrana
Rija, ravno nate sem mislila user posted image Če gremo tja se sigurno dobimo na kafetu.... Če bilo samo od mene odvisno bi itak že rezervirala, samo kaj ko ne gremo sami....

Ti sigurno veš kako je tam? Kakšni so bazeni? 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 10:04:42   
Gordana-3
mislim, da bo čatež bolj zanimiv za tvojega 4 letnika. v lendavi v bistvu nimaš kakšnega notranjega bazena za otroke. poleti že, ampak pozimi ....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 10:08:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ti sigurno veš kako je tam? Kakšni so bazeni? 


user posted image  a veš, da še nikoli nisem bila v Termah Lendavauser posted image  Nimam pojma.....ampak zgleda zelo mrtvo.

Poglej malo Vivat v Moravskih Toplicah, imaš hotel in so "sobe" z dvema sobama....je baje super, pa notranji bazen je tudi dober, dovolj topel....pa poceni je.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 10:10:27   
skuštrana
Bom pogledala.

Lendava mi na slikah tudi izgleda mrtvo, ampak ravno to rabimo. Trenutnouser posted image user posted image Ne preveč gužve.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 10:13:30   
rija
Saj boš v Moravskih tudi mela....mrtvo....user posted image user posted image user posted image

Klikni Tinkomiško na januarkah 2006, ona je bila nedavno nazaj in koliko je rekla, jim je bilo lepouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 10:24:49   
urška
moj petletnik prisega na čatež. sicer v lendavi niso bili, ampak (sitiram sina) mami, veš kako gusarsko ladjo majo tam!!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 16:08:52   
potepinček
Čatež je super, za Lendavo pa ne vem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 20:36:40   
kepa*
Lendavske so dolgočasne. Mi smo bili ravno pred dvema tednoma v Čatežkih, pa smo vsi ful uživali. Mali pa sploh, toliko se je dogajalo: gusarska ladja, tobogani, nevihta ...

V Lendavskih je poleg vsega precej hladno oz. ves čas neki piha.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 21:37:26   
živa
Midva sva šla takoj po poroki v Lendavo in sva bila v tisti hiški, je res nobel in udobna. Bazen ni kdove kaj, je pa okolica odlična, vsaj meni - sva hodila po Lendavi, se vozila mimo opuščenih naftnih črpališč, sposobna sva bila biti tudi cel dan v Lendavskih goricah user posted image . Ni pa kakih atrakcij v bazenu kot v Čateških (te sodim po slikcah). Po mojem bi bil res super mir. Pa cene so tudi krasne user posted image  (ne mislim ironično).

Ne vem no, po mojem bi bilo tudi otrokoma ok, če ni L. ravno huda uživačka na vodnih toboganih.

Jaz bi šla takoj, če ne bi zidali. In bi vzela s sabo kolesa, mala dva zadaj in gremo user posted image .

Lp,

živa

< Sporočilo je popravil živa -- 2.3.2009 21:38:48 >

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Terme Lendava ali Čatež?
2.3.2009 22:08:24   
ksenci
jz bi rajš izbrala čatežuser posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?