|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse prosim za pomoč
28.4.2005 21:00:03   
Moyca_
in rešite mojo anketo- lepo prosim;)
Ni se treba ukvarjat ravno s šporom, dovolj se mi zdi da ste vsake toliko v športni opremi
iN UPAM DA NI NIČ NAROBE KER BO NA VEČ FORUMIH

ne se vstrašit na izgledu, ampak ko sem kopirala iz Worda ni prišlo enako (zamiki, črte,..), tako da sem popravila kolikor je šlo


pa še nekaj če se kateri da in pozna kaj športnikov in bi bila tako prijazna, da bi ji jaz morda po pošti poslala kakšnih 20 anket da bi mi ti športniki to rešili bi bila zelo hvaležna (ni treba biti profesionalni športnik, glavno da kaj migaš tu pa tam )










Vprašalnik na temo zapenjanja športnih oblačil






Naslov moje diplomske naloge je Zapenjanje športnih oblačil zato sem se tudi odločila narediti anketo na to temo. Rada bi videla, kakšne vrste zapenjanj odgovarjajo posameznim ljudem, katere vrste se jim zdijo najbolj praktične,…
Morda ima kdo kakšno novo rešitev, opaža morda kakšne pomanjkljivosti, ter predvsem kaj za posameznika pomembno.

Pred vami je vprašalnik za športnike (ki so to profesionalno ali samo kot hobi) . Lepo bi vas prosila, da vprašanja preberete in izberete oziroma zapišete tak odgovor, ki najbolj ustreza vašim izkušnjam in mnenju.
Vprašalniki so anonimni, rezultati pa bodo uporabljeni izključno v raziskovalne namene diplomske naloge.




1. Spol

a.) ženski
b.) moški

2. S katerim športom se ukvarjate (vpišete lahko tudi več športov)?




3. Je morda pri vašem športu pomembna hitrost zapenjanja oblačila?

a.) da
b.) ne

4. Je morda pri vašem športu pomembna hitrost odpenjanja oblačila?

a.) da
b.) ne

5. V kolikšni meri je pri tem športu pomembna trpežnost mehanizma za zapenjanje?

a.) zelo pomembna
b.) pomembna
c.) niti ni pomembna
d.) nepomembna


6. Kateri način zapenjanja spodnjega dela najbolj ustreza vašemu športu po uporabnosti ?

a.) s pritiskači (neti)
b.) z ježki
c.) z zadrgo
d.) z gumbi
e.) s kaveljčki
f.) drugo (vpišite)

7. Kateri način zapenjanja zgornjega dela najbolj ustreza vašemu športu po uporabnosti ?

a.) s pritiskači
b.) z ježki
c.) z zadrgo
d.) z gumbi
e.) s kaveljčki
f.) drugo (vpišite)


8. Kateri način zapenjanja zgornjega dela vam po izgledu najbolj ustreza?

a.) s pritiskači
b.) z ježki
c.) z zadrgo
d.) z gumbi
e.) s kaveljčki
f.) drugo (vpišite)

9. Kateri način zapenjanja spodnjega dela vam po izgledu najbolj ustreza?

a.) z neti
b.) z ježki
c.) z zadrgo
d.) z gumbi
e.) s kaveljčki
f.) drugo (vpišite)


10. Iz katerega materiala so vam najljubši mehanizmi?

a.) plastični
b.) kovinski
c.) drugo (vpišite)


11. Katera funkcijska lastnost vam je pri športnih oblačilih najbolj pomembna?

a.) da ohranja temperaturo
b.) vodotesnost
c.) udobnost
d.) hitro odpenjanje
e.) drugo (vpišite)

12. Se vam morda zdi smiselno odpenjanje spodnjega dela po celotni dožini?

a.) da
b.) ne

13. Vam je morda všeč doprsno zapenjanje zgornjega dela?

a.) da
b.) ne

14. Katere pomanjkljivosti mehanizmov zapenjanja se vam zdijo najpogostejše (zadrga se strga, pritiskači odstopijo,…) vpišite prosim





15. Ali morda predlagate kakšne nove rešitve zapenjanj?





16. Morda kaj pogrešate pri zapenjanjih?






HVALA ZA SODELOVANJE
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vse prosim za pomoč
28.4.2005 21:21:15   
KMALU
Pojdi na O PORTALU RINGARAJA.NET
pa si preberi kaj smo tam pisali o takih, ki dajejo na vse forume isto vprasanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?