|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 12:40:19   
lin
Pozdravljene,!
Zanima me,kako oblečete svoje:duda:,zdaj ko je že tako vroče.Mi smo že neki cajta žabice pospravli v omaro,in sem naši nagajivki(10 mes.)oblekla pod hlače najlonke,zdaj par dni,pa ji dam samo nogavičke in tanke hlače,ali pa najlonke in krilce.Kaj pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 12:46:19   
Anonimen
Danes je pri nas 27 stopinj. Filip je bil zunaj oblečen v kratki majčki, nogavičkah in dolgih hlačkah-kavbojkah. Ker sva se potepala z vozičkom, sem mu sezula superge.

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 12:46:34   
Anonimen
Aja, pa klobuček na glavo...

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 12:48:36   
lin
Lin pa je mela samo bodi z dolgimi rokavi,oblekco in najlonkem,o klobuku pa noče niti slišat,takoj ko ji ga dam na glavo leti dol:zmeden:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 12:52:02   
dejčka2
Moje punce 3 in 5 let sta že ves dan bose in v kratkih hlačah in kratki majčki, sta pa cel dan zunaj na sončku,aja pa klobuček imata na glavi. Isto kot mami:bravo::)-

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 12:58:12   
lin
kaj naj naredim da jo prepričam da ima klouček na glavi?:zmeden:Ker tole sonce ni hec!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 13:28:54   
patty
Punce,

vidim, da imate že nekoliko starejše otroke in zato več izkušenj z oblačenjem. Mi imamo doma 11 dni staro dojenčico in ker postajajo dnevi zelo topli, se sprašujem, kako naj jo oblečem za na sprehod. Doma je v majčki, bodiju, žabicah in copatkih, včeraj pa sem jo za ven oblekla še plišast pajacek in kapico, pa se mi je zdelo kar malce preveč (zunaj smo bili ob 17. uri, bila pa je v vozičku v vreči). Naj povem še, da jo moramo široko povijati (v pamperske in dvoje na tri dele zložene plenice), zaradi česar ji je verjetno še bolj vroče.

Če mi lahko date kakšen nasvet glede oblačenja, bom zelo vesela.

Hvala in pozdravček,
Patty in Nika:sloncek::sloncek:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 13:31:40   
dory
Tudi nas je samo v kratki majcki,kavbojkah in nogavickah...superge so obvezni del opreme kot tudi klobucek...sonce je ze kar mocno za take micene :)

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 13:51:28   
SISI25
Mi smo bili zjutraj v bodiju, hlačkah, zokenčkih in supergah, pa klouček na glavi.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 14:17:46   
Anonimen
patty ko boš zunaj poskusi pod strehco in vrečo vozička vtaknit termometer tisti za merjenej toplote al mrzlote v prostorih.Ko si zunaj na soncu v vozičku kuri kot v peči.
Tako majhno dojenčico v tem času v duplih plenicah zadostuje bodi pa enga pajacka čez,pa tko in tko jo še pokriješ z dekico.Še kapce pod strehco vozička ni treba,Da se dete ne bo skuhalo v vozičku.
Lp neva

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 14:23:53   
SISI25
Patty mislim da ima Neva prav.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 14:52:43   
dory
patty neva ima prav...poleg tega tudi otroci,ki so prevec obleceni hitro lahko zbolijo...vreca pri teh temperaturah:zmeden: cist odvec....jest sem jo hitro dala z vozicka dol...torej hlacke,body in dekca so cist dovolj...

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 14:59:41   
Naja31
Ojla,

jaz sem mojega 3 tende starega fantka danes na sprehod poslala z ocijem isto kot je doma oblecen (dve majcki, zabice, in copatke), pa s plenico smo ga pokrili, in mislim,da je dovolj. Za svak slucaj ima s sabo se dekco in kapico, ampak saj je zunaj 25 stopinj. V vozicku je v globki kosari in je v njej hudo vroce. Se vceraj sem mu dala plisasto jopico pa mislim, da je bilo kar prevec.
Saj ne da jaz kaj vec vem, ampak mislim, da si jo prevec oblekla.
Je pa res tezko pogruntati kako jih obleci.

Lp, Naja

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 15:03:19   
Anonimen
Za večje otroke velja:obleci jih tolko kot sebe,za tiste majhne pa toko kot sebe plus eno plast več(en rokav več)

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 16:04:04   
Anonimen
našo 9,5 mesečnico smo imeli dones na vrtu pod senčnikom na deki, zraven pa bazenček z vodo po katerem je čofotala ko nora. blo je 28 stopin in oblečena je bla v bodi s kratkimi rokavi, bombažne hlače in štunfke. po čofotanju so ble hlače hit mokre in ostala je samo še v bodiju :) zdele gremo pa vn z vozom ma pa bodi z dolgimi rokavi, farmerke kavbojke , pa štunfke, pa klobuček. pa mislim da ji bo vroče. bomo rokava zavihal :)

lp ,lara

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 16:08:00   
patty
Hvala vsem:rozica:, bom upoštevala.

Pozdravček,
P in N

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 18:21:38   
Annny
Naja je imela danes zunaj oblečen bodi z dolgimi rokavi, hlače iz bombaža, nogavičke in klobuček. Pa je bilo kar malo vroče..
lp

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kolko oblečeni?
2.5.2005 20:50:38   
mehurčica
Uu, danes je bilo pa feejst vroče.:) David je imel oblečeno kratko majčko, kratke hlače, zokne in teniske. Če bi že imeli sandalčke(nisemo še uspeli kupit), bi jih pa imel že danes obute. Star je pa 15,5 m.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kolko oblečeni?
3.5.2005 8:17:23   
asso
Mi pa gremo danes k pediatrinji in bomo malo povprašali.

Res ornk kuri, ampak ne vem, če tudi :duda: tolk občutijo, če niso direktno na soncu. Naša ima že po obrazu v dveh dneh prav lepo barvico, kljub klobučku. Tu na primorskem že prav peče to sonce, je treba se izogibat sonca od 11-16 ure:(.

Lp asso


(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?