|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kvačkanje
13.1.2009 14:09:57   
playgirl
a mogoče katera ve kako se kvačka odejica za dojenčka ali pa copatki
moram počivat in bi malo kvačkala za malega anglečka...
lepo prosim za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kvačkanje
13.1.2009 14:14:11   
urnebes
Oj, to sem jaz v prvi nosečnosti delala...samo na pamet ti ne znam povedati. Pojdi v knjižnico po ABC kvačkanja in tam je ful lepop notri razloženo!

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kvačkanje
13.1.2009 14:15:36   
Lea70
Ni nobenega problema. Če imaš koga, da ti lahko gre v knjižnico iskati kakšno knjigo o kvačkanju, potem je prva rešitev to. Če pa to ne gre, potem pa naredi najprej verigo iz osnovnih penterlj. ki bo za tvoj okus dovolj dolga. Potem pa na vsako osnovno narediš eno šibično in to ponavljaš dokler se ti ne zdi, da je dovolj široka. Zadeva je zelo preprosta. Če pa potrebuješ še kakšen nasvet, sem na voljo. Predvsem pa počivaj.

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kvačkanje
13.1.2009 16:14:56   
kajajaka
v knjižnici morajo imeti tudi knjigo ABC PLETENJA, kjer je kar nekaj načrtov in točnih navodil tudi za copatke. Srečno.

(odgovor članu Lea70)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kvačkanje
22.1.2009 11:21:22   
Lenck
Ooo, kako lepo, da se najde tudi tema o tem user posted image

Jaz iz ostankov raznobarvnih voln kvačkam male kvadratke iz čisto osnovnih polgostih p., samo da jih obračam. Jih bom nato skvačkala v malo odejico, na spodnji strani pa našila blago, da bo mehko user posted image Vsaj plan je tak. 100 kvadratkov bi rada naredila, zdaj jih bo kmalu 50, ampak mi gre kvačkanje zadnje čase slabo, ne da se mi (kot da imam pametnejše delo user posted image ), pa slabše vidim. Ampak do bebe že bo.

< Sporočilo je popravil Lenck -- 22.1.2009 11:22:34 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kvačkanje
22.1.2009 11:22:19   
Lenck
Aja - ena taka luštna knjiga z precej idejami za ročna dela, pa enostavna, je "Ročna dela - od začetnika do mojstra" (Mladinska knjiga). Samo še volja manjka user posted image

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kvačkanje
22.1.2009 11:22:54   
Sulfinija
Meni bo moja mamica kvačkala odejico za dojenčka.Imava različne vzorce,če veš kvačkati ne bi bil problem potem vzorcu kot ga imava midve.

Potem mi bo pa tole kvačkano dve različni odejici sešila na podlago ena bo na modri brisače,druga na rdeči flis odeji.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kvačkanje
13.3.2009 16:19:05   
Perlica76
Playgirl - Sem sicer skoraj 2 meseca prepozna z odgovorom,pa upam,da boš še kaj pokukala sem,morda pa pride kakšni drugi prav link

http://otokzakladov.mojforum.si/index.php?sid=2fda31163a1a6d0dc7e6cfc053d90dd9&mforum=otokzakladov

Tukaj imaš res svašta,to je forum,kjer si punce izmenjujejo ideje.Greš na stran kvačkanja in boš videla,da se da tam veeeeeliko dobit!!

Uživaj v kvačkanju!!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?