|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregledi ob koncu nosečnosti
4.5.2005 20:15:54   
M&M&M
Pozdravljene zveste svetovalke na portalu. Sem v 39 tednu nosečnosti in do zdaj sem vas redno prebirala (za vse nasvete sem neizmerno hvaležna:bravo:), nisem pa sama aktivno sodleovala. Zdaj sem se odločila, da vseno prosim za pomoč. Nekako nimam sreče s svojo ginekologinjo. Kar v eno je odsotna in celo nosečnost me potiskajo od enega do drugega ginekologa. Sicer nimam nobenih težav, se mi pa zdi mnenje ginekologov na koncu nosečnosti vseeno malo preveč različno. Ko sem v 37 tednu po dolgem času videla svojo gin. je rekla, da bom odslej hodila na redne CTG vsak teden. Na prvem CTG je (seveda:() ni bilo in zdravnik, ki je bil tam namesto nje je rekel,d aje vse OK in da pregledi niso več potrebni... Naj kar počakam, da se začne. Je to OK?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pregledi ob koncu nosečnosti
4.5.2005 20:25:40   
Anonimen
Nevem če je to OK:zmeden:,jaz sem imela danes ctg,pa je bilo tudi vse okei-pa sem naročena zopet naslednji teden.Samo drugače pa je pri tebi ker si res že na koncu:sloncek:.Torej mislim, da ginekolog ve kaj je rekel.:)

(odgovor članu M&M&M)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pregledi ob koncu nosečnosti
4.5.2005 20:28:19   
M&M&M
Zaupanje torej velja? Mogoče bi drugače razmišljala, če bi skozi nosečnost imela stik vsaj samo z enim gin. Je lažje razvit zaupanje... Kakorkoli, hvala za odgovor! Lep večer še naprej!

(odgovor članu M&M&M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pregledi ob koncu nosečnosti
4.5.2005 20:33:06   
Anonimen
Če si v 39tednu mu je verjetno nespametno naročit na 1 tedn, ker boš do takrat verjetno tak že v porodnišnici!:)
Držimo pesti za čim prej-potem pa veselo čakamo slikice!!:love:

lp, nina:nosecka:

(odgovor članu M&M&M)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pregledi ob koncu nosečnosti
5.5.2005 10:44:35   
superfly
Nina_nana,

a tebe je ginekolog poslal na ctg al si šla ker je blo kaj narobe? Jaz sem v 38 tednu pa še nisem imela ctg, danes sem imela pregled, pa mi je rekla naj grem, če se mi bo zdelo kaj narobe al pa bom mela še naprej krče, drgač pa se vidma čez en teden, sicer pa mi ni treba hodit na ctg. Zdaj pa ne vem al naj jutri kr grem tak iz preventive, napotnico namreč imam.
Aja, a v MB je to kr v porodnišnici? :zmeden2:

hvala za odgovor,

lp superfly

(odgovor članu M&M&M)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pregledi ob koncu nosečnosti
5.5.2005 10:52:03   
Anonimen
Hm ne nič ni bilo narobe.Sem se vstrašla ko mi je rekel, da morem it,pa je reko, da je to preventivno!;)
Jaz sem bila v Zdrav. domu, drugace pa v porodnišnici ga tudi imajo ja!

Jaz nisem dobila nobene napotnice.tam sem samo povedala da sem iz jezdarske prisla, pa sem ze bla na ctg prikloplena!Napotnico pa imas verjetno za porod-vsaj jaz sem dobila 2(eno za ctg in nadzor eno pa za partus):sloncek:

Upam, da sem kaj pomagala!:morje:

(odgovor članu M&M&M)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pregledi ob koncu nosečnosti
5.5.2005 11:45:21   
superfly
NIna hvala. Sem se odločla da se bom šla juti dopoldne mal v porodnišnico pokazat, če bo danes ponoči spet veselo. Ziher je ziher, saj zato pa plačujem zavarovanje!

lepo se mej,
superfly

(odgovor članu M&M&M)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pregledi ob koncu nosečnosti
5.5.2005 12:21:29   
Anonimen
Eh normalno, boljse kot pa da doma čakas.Javi kaj boš zrihtala!:):muca:

(odgovor članu M&M&M)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?