|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pred spanjem kašlja
23.3.2009 22:38:59   
maktub
naš sonček pa že kak teden preden zaspi in ponoči kašlja in kašlja tako da smo cele noči po konci.... ima pa zelo suh kašelj...kr duši ga.. vendar se mi nezdi da bi blo v sobi tako suho saj spi z nama in mene nič ne duši...
kaj naj naredim?... naj kupim vlažilec zraka? naj dam kak lonec vode ali samo pred spanjem slezov sirup za lažje izkašljevanje?

prav zelo se mi smili saj se mu tako zelo spi ampak ga ta kašelj vsake par minutk zbudi in je jok in jok!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pred spanjem kašlja
24.3.2009 7:25:22   
mamicaTaja
Tudi naš user posted image je kakih 14 dni nazaj tako kašljal in sem mu dala tople obkladke na prsni koš (prepražiš malo masla ali pa kamilice na olju) in pa 3x na dan je dobil še slezov sirup za izkašljevanje. Hvalabogu je nehal. Upam, da bo tudi vam pomagalo in da boste sspet lepo spali. user posted image Če pa ne bo nehal kašljati pa bi šla na kontrolo k P,  ker se lahko iz takega kašlja razvije brohitis ali pa bronhiolitis tako je bilo pri nas februarja).

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pred spanjem kašlja
24.3.2009 12:23:08   
blazka
Daj prižgi vlažilec zraka, pa lonec z vrelimi kamilicami mu postavi k posteljici. Slezov sirup je za pomirjanje dražečega kašlja, tako da mu lahko tudi to daš, če je že dovolj velik. Pa tudi obisk pri pediatru bi bil mogoče pameten, če se to vleče že dalj časa...

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pred spanjem kašlja
24.3.2009 13:12:56   
maktub
ja pri P smo bli že nekaj časa nazaj ko je bil katar ampak ima pljuča popolnoma čista tako da je rekla da je vse ok...
ampak naš miš še vedno to kašlja ... tudi sirup mu dajam in nič boljše, poleg tega da ima vzgalje dvignjeno...

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?