|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolo family bike
11.12.2006 18:16:11   
Kristjan
Živjo!

A mi lahko kdo pove kje v Sloveniji bi se dalo kupit kolo, ki se mu reče family bike? se mi zdi super stvar za prevažanje tamalih in precej bolj varen od navadnih koles na katere montiraš sedež. Če kdo ve kje bi se dal kupit malo rabljenega, bomo še bolj veseli.

Lep pozdrav vsem (sm hotu napisat zimski, pa nč ne kaže, da bomo letos sploh dočakal zimo). 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolo family bike
12.12.2006 7:56:32   
Anonimen
a je to tisti, ki ima spredaj v balanco vdelan zic? če je to to potem v kranju prodaja žagar na kokrici

(odgovor članu Kristjan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolo family bike
12.12.2006 7:59:29   
April
Ja men so tud te všeč. Koliko je pa cena?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolo family bike
12.12.2006 8:08:12   
Anonimen
to pa ne vem

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolo family bike
14.12.2006 10:19:55   
Kristjan
Hvala LARA!

Ja to je ta. Bomo šli pogledat pa sporočim ceno.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolo family bike
15.12.2006 7:52:01   
Taja Nagaja
Hojla!


Sem jih videla lani v BTC- ju, v hali D v kolesarski trgovini. Cene se ne spomnim. Se pa spomnim, da sta bili dve različni izvedbi. Mogoče jih imajo še.

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolo family bike
15.12.2006 13:26:21   
renee
Sama sem zadovoljna lastnica takšnega kolesa. Cene so tam nekaj čez 100.000 SIT, odvisno od modela sedeža na njem in opreme. Sedež lahko nato zamenjaš za nakupovalno košaro. Prodajajo ga večje trgovine s kolesi, vendar na pomlad, lahko pa se dogovoriš tudi z manjšimi specializiranimi prodajalnami. Sama sem kupila rabljenega, ker sem vprašala nekoga, ki ga je imel in ga je bil pripravljen prodati. Sedež otroka je obrnjen v nasprotni smeri vožnje in za 8 mesecev starega dojenčka, s katerim sva se že vozila na tem kolesu je bilo idealno. Za večjega bom videla spomladi.
Se ga pa morač navaditi, ker ti balanco zelo hitro zasuče.
lp Renee

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolo family bike
24.11.2007 20:54:55   
tinaaja
Na netu nic ne najdem - ali ga je morda katera videla v kaksni trgovini pri nas? Hvala...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu renee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolo family bike
28.11.2007 10:29:50   
tinatona
A lahko da katera kak link al pa slikco gor. Me prav zanima kako to zgleda...

LP

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolo family bike
29.11.2007 20:44:34   
Kristjan
user posted image
To je to čudo user posted image  Drgač pa v google vpišeš family bike.
 

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolo family bike
2.12.2007 11:20:34   
tinaaja
Zadeve ne delajo vec user posted image   ce ga kdo kje vidi, se se vedno priporocam..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolo family bike
25.3.2009 21:43:22   
enaAna
Živjo,

tale tema je sicer že stara a mene tudi zanima, kje bi lahko dobila tale family bike! Ima kdo kakšno idejo?

Hvala,
A

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?