|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero zelenjavo k jabolku?
4.5.2009 16:01:10   
LUNA06
Moj 5-mesečnik zavrača zelenjavo.Sva poskusila krompir (pire) in cvetačni pire, pa se je z obema kar davu in ven pluvu, ni šans da bi kej dol pojedu.Vseeno bi rada da bi se navadil tudi na zelenjavo (starejši se ni od mejčkenga, pa je še danes ne je).
Kaj poleg korenčka bi lahko še zmešala z jabolkom, da ne bi imelo preveč čudnega okusa?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
4.5.2009 16:18:06   
Anonimen
Bučke, kolerabo, ... brokoli, ... to naša 5-mesečnica ful rada je.

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
4.5.2009 16:53:56   
Anonimen
jabolcna cezana+krompir

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
4.5.2009 21:06:48   
nynna
Bučke čist nevtralen okus. Dej več krompirja pa čist mal druge zelenjave, pa pol počasi razmerje spreminjaj. Pa dodaj malo adaptiranega ali pa svojega mleka da bo okus bolj poznan in pa seveda boljši.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
4.5.2009 22:26:22   
Jelcy
Jaz nisem nikoli mesala sadja in zelenjave. Zelenjavo sem mu kuhala na pari in dala not 1 sircek za boljsi okus.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
4.5.2009 22:45:08   
Najaa
Po jabolku malo cimeta potresi, bo ful dobro.
Drugače pa tud jaz nisem mešala sadja in zelenjave. Mi nekako ne gre to skupaj.
Čez kakšna 2 meseca pa lahko daš kakšen piškot zraven.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
5.5.2009 10:02:02   
TiaSara
Čez kakšna 2 meseca pa lahko daš kakšen piškot zraven.


Saj kaj bi jedel zelenjavo, kar piškote naj je, saj so boljši user posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
5.5.2009 12:54:00   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28
jabolcna cezana+krompir


najljubša hrana naše tamale do 14 meseca. krompirja ne solit in naj ga bo 1/3 in 2/3 jabolka. naša je tega pojedla več kot sedaj katerekoli hrane (tam po 300ml user posted image user posted image ).

aja, še ena - jaz sem pokuhala oljupljene bučke in dodala banano. to je imela tudi rada.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.5.2009 12:55:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
5.5.2009 15:35:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Čez kakšna 2 meseca pa lahko daš kakšen piškot zraven.


Saj kaj bi jedel zelenjavo, kar piškote naj je, saj so boljši user posted image .



Nisem rekla, da je piškot boljši. Rekla sem, da mi ne gre sadje in zelenjava skupaj. Da če zdaj ne mara samo jabolka, naj poskusi mal cimeta potrest gor. Čez kaka dva meseca pa še kakšen piškot zraven. Mislim, da si vzela samo en stavek iz celega konteksta, ki v celoti zveni malo drugače.
Nikjer pa ne zasledim tvojega pametnega predloga? user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 5.5.2009 15:37:01 >

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
5.5.2009 17:18:52   
Anonimen
jst tud nisem nikol mešala sadja in zelenjave, ker mi je to milo povedano - glupouser posted image jst si tud ne pretlačim banano v zelenjavno juho, ma sam bruhnemuser posted image
in uvajanje ni fora, da otrok že kar takoj vse je, če pa ne, mu neko tako ubtačno kombinacijo ponudiš, sam da pojeuser posted image
poguglajte, kaj pomeni beseda uvajanje....

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 9:14:37   
špelin@
Tudi jaz nisem nikoli mešala sadja in zelenjave. Nekako mi ne gre skupaj user posted image

ok, priznam, da bi vsekakor poskusila tudi to, če moji otroci po večkratnih poskusih in večih mesecih resnično ne bi sprejeli nobene zelenjave in bi začela obupavat. Čeprav - pošteno rečeno - sem raje začela počasi "bogatiti" zelenjavo z meso, da je bilo okusneje user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 10:13:58   
Anonimen
ok, priznam, da bi vsekakor poskusila tudi to, če moji otroci po večkratnih poskusih in večih mesecih resnično ne bi sprejeli nobene zelenjave in bi začela obupavat


jp, samo pri petih mesecih, ko je dvakrat probal jabko ziher ne more bit taka situacija...jst sem začela uvajat pri šestih, pa po dveh mesecih smo nekako pršli na en bogi obrokuser posted image pa si nisem nič las pulila pa nevem kaj še zganjala, ker kao moj otrok  noče nič jestuser posted image pa je pol počasi sprejela vse, jedla vse, še dons ni nobenih problemov da kaj nebi marala, prej nasprotnouser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 10:36:15   
Anonimen
Kaj je pa tolk narobe sadje in zelenjavo mešat? Pire in tenstana jabolka so še danes med mojimi najljubšimi jedmi, potem velikokrat jabolko naribam v zelenjavno omako, pa s pomarančnim sokom pečenko zalijem itd.

Drugače sem pa jaz tudi naši punci ponudila krompir, pa ga je pljunila ven, ko bi ji dala v usta blato ... tak da sem naredila malo premora in ji ga bom ponudila kasneje, ko bo nanj pripravljena. Bomo pač probavali in enkrat ji bo že potenil ... če pa ne bo ji pa ne bo ... kaj naj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 11:13:00   
Anonimen
Kaj je pa tolk narobe sadje in zelenjavo mešat? Pire in tenstana jabolka so še danes med mojimi najljubšimi jedmi, potem velikokrat jabolko naribam v zelenjavno omako, pa s pomarančnim sokom pečenko zalijem itd.


nič ni narobe s temuser posted image

je pa glupo otroku med uvajanjem banano miksat med brokoli, sam zato da bo pojedu. taka logika je glupa.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 11:19:36   
Anonimen
Aja ... ja to pa ... no načeloma se ravnam po tem, da naši punci ne ponudim ničesar, česar sama ne bi jedla (naprimer kakih ubitačnih kombinacij). Jaz moji k sadju zmešam kak piškotek, k zelenjavi pa kako kapljico olivnega olja. Pa naprimer jabolko in hruško ji skupaj ponudim al pa korenček in bučko.

Je imela pa ena znanka podoben problem, ko ji tamali tut po 7. mesecu ni in ni hotel sprejet skoraj nobene zelenjave in mu jo je mešala v riževe kosmiče ki jih je imel rad. Sprva mu je dala ful kosmičev in čisto malo zelenjave, potem je pa to razmerje spreminjala in zdaj pobič je skoraj vso zelenjavo brez problema.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 11:21:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Kaj je pa tolk narobe sadje in zelenjavo mešat? Pire in tenstana jabolka so še danes med mojimi najljubšimi jedmi, potem velikokrat jabolko naribam v zelenjavno omako, pa s pomarančnim sokom pečenko zalijem itd.


nič ni narobe s temuser posted image

je pa glupo otroku med uvajanjem banano miksat med brokoli, sam zato da bo pojedu. taka logika je glupa.



Točno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 11:25:50   
Anonimen
mislim men je nekak logično, da če otrok skoz pije sam mleko in je navajen edino tega okusa, pol mu pa daš jabko, al pa koren, da ga vrže od šokauser posted image pa karkolidrugega isto...ajd, krompir je dokaj nevtralenega okusa, samo to se nam zdi, otroku pa vprašanje, ko ni navajenuser posted image in valjda se pači in ven pljuva in tud dere če je treba...to je skor tko, kt če bi nas kdo prepričval, da mormo dve žlički gosenic pojest, ker se nekomu zdijo ful dobre, in se bo čudu in ne bo zastopu kak nam ne gre doluser posted image

zato pa je uvajanje - da otrok spozna različne okuse, se nanje navadi in jih sprejme. če to neb blo tko, bi se pač en dan odločli - tak, zdej boš pa jedu, mu dali krompir pa še kaj na miszo in otrok bi pač pojedu.

saj ajd, če otrook po določenemu času noče, pač probaš razne finte, sam so bolj sprejemljive stvari, riževi kosmiči so čist ok, pa mal z mlekom zmešat, pa ajdova kaša in polenta, majo dostkrt radi, pa lohk in z zelenjavo in s sadjem mešaš, po želji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
6.5.2009 17:54:21   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Tudi jaz nisem nikoli mešala sadja in zelenjave. Nekako mi ne gre skupaj user posted image




tudi jaz ne...rajši naredim kombinacijo zelenjave z mesom.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katero zelenjavo k jabolku?
7.5.2009 11:30:29   
josephine27
jaz tud nisem mešala jabolk z drugo zelenjavo kot s krompirjem. sem poskusila tu s korenčkom ampak ni maral jest.

_____________________________



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?