|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6 mesecnik
24.3.2009 15:58:16   
adelak
zivijo a mi lahko poveste kako hranite svoje 6muser posted image ?koliko krat na dan jiom date sadne kasice?pa zelenjavne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6 mesecnik
24.3.2009 18:04:27   
nia5
To je odvisno, kdaj začneš uvajat, jaz sem začela pri 4,5m in je pri 6m imela že 2 obroka GH, ostalo se je še dojila, imela pa je en obrok sadni, en pa zelenjavni.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6 mesecnik
24.3.2009 20:04:31   
Veselka21
Mi smo začeli pri 4,5 m z riževimi kosmiči, ker je bila zeloo lačna user posted image . Zdaj imava dopoldne sadje, za kosilo zelenjavno kašico, zvečer pa riževe kosmiče . Ostalo se dojiva.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 6 mesecnik
25.3.2009 7:43:02   
tasyo
Tudi mi smo začeli uvajati že pri dobrih 4 mesecih in pri šestih je imela tri obroke GH - en sadni, en zelenjavni in riževe kosmičke za zvečer. Pa poskusili sva tudi že meso... Je pa res, da je bila naša dober jedec in ni imela težav s koščki, tko da ji nisem rabila pasirat

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 6 mesecnik
25.3.2009 13:48:40   
josephine27
mi smo začeli uvajat pri 5m in je imel potem pri 6m en obrok goste hrane.

_____________________________



(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 6 mesecnik
25.3.2009 16:30:14   
simat
Mi smo začeli pri 4 m in ima sedaj pri 6m 5 obrokov gh, 1x sadje, 1x zelenjava, zvečer in zjutraj mleko + razni linoti, popoldanska malica pa kakor kdaj- skuta, jogurt, piškotki sadje

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 6 mesecnik
25.3.2009 21:29:51   
AnciM
Dopoldne nimamo mleka od 5,5m, zvečer mu dam rižolino ali keksolino v mleko od 4m. Zadnji teden (6,5m) pa mu popoldne dajem skuto s sadjem. Zjutraj in za kosilo ima še vedno samo mleko.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu simat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 6 mesecnik
25.3.2009 22:09:37   
babyboooom
IZVIRNO SPOROČILO: Veselka21

Mi smo začeli pri 4,5 m z riževimi kosmiči, ker je bila zeloo lačna user posted image . Zdaj imava dopoldne sadje, za kosilo zelenjavno kašico, zvečer pa riževe kosmiče . Ostalo se dojiva.




mi čist, čist, čist isto user posted image

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?