|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sadje
28.3.2009 13:29:58   
mkbk
Podobno vprašanje kot eno spodaj, pa vseeno drugačno...

Zanima me kako lahko dajem otroku sadje. Imam namreč težavo, da nikoli ne vem ali je lačen ali samo zaspan (ja čudna mama  :sm_frown:) Mož mi pravi, da naj  prej pripravim sadje, da mu ga potem dam, meni pa se zdi, da bi moral otrok dobiti sveže sadje! Vendar je pa res, da je mali kdaj že po uri in pol od kar je bil podojen čisto histeričen, nakar ugotovim, da od lakote... in potem je živčnost z obeh oz. vseh treh strani!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sadje
28.3.2009 13:53:54   
end1
ja pa takoj ko ga podojiš olupi jabolko, al hruško in jo daj kuhat in ko se zbudi je lih taprava, sam pretlaičiš in lahko poje, al pa banano pripraviš v manj kot minuti, tolko pa lahko joka. Prakso dobiš z številom otrokuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sadje
28.3.2009 14:10:00   
mkbk
ja kaj pa če mu dajem sveže sadje? tega pa ni dobro v naprej pripraviti, ali lahko?


(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sadje
28.3.2009 14:45:45   
AnciM
Koliko je pa star? Jaz sem mojemu kuhala jabolka samo prvi mesec. Pri 5m je jedel že ne prekuhana. Tako sem imela sadni obrok narejen v dveh minutah. Toliko pa že lahko potrpi. Če pa ni lačen, pa lahko ti ali pa oče pojesta.

Sicer pa, kadar sem pri svojem v dvomih ali je siten zaradi lakote ali utrujenosti, ga vedno odložim v posteljico. Če zaspi je bil zmatran, če pa se začne dret na ves glas, je lačen. Po obroku pa ga vedno odložim v posteljico vsaj za pol urce. Z vsemi igračami, ki jih ima notri, se lepo zamoti ta čas, al pa zaspi.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sadje
28.3.2009 18:54:17   
botrca
Jaz sem na začetku delala čežano iz jabolk, hrušk ali banane. Ko se je to ohladilo sem dodala keks in vse zmiksala. To lahko pripraviš vnaprej.
Zdaj je sveže sadje, ne kuham mu več. Star bo 16 mesecev.

Koliko je pa tvoj star?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sadje
28.3.2009 20:31:51   
Tisana
Jabolko npr. olupiš in nastrgaš na steklenem strgalniku v manj kot minuti. Da ne govorim o banani.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?