|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupiti
26.3.2009 7:53:32   
PIRANJA
šestletniku za RD? Za koliko denarja običajno kupite ve?

Hvala in lep dan
P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 7:56:46   
Volga
Odvisno, za koga gre: sin, nečak, sošolec, vrtičkar, prijatelj....No, sinu sem jaz letos kupila daril za 70 evrov, pa verjetno bom še kako stvar zraven, ima v nedeljo RD. Drugale pa sošolcem tam do 10 evrov, za to dobiš Gormita+sladkarijo ali recimo, zdaj so ful in, Bakugani, eden 7 evrov+sladakrijo. Enemu fantku zadnjič, ki je pa bolj na avte mahnjen, sošolec, sem pa en avtomobilček iz neke avto steze, da ga ven katapultira. Ne vem točno, kaj je bilo tisto.

Drugače pa, kot rečeno, rulajo Bakugani in Gormiti.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:06:31   
felicia
nečaku kupim kakšen model avta ali formule za sestavljat, je star 7 let
Kupim od megabloksa ali kaj podobnega.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:14:24   
PIRANJA
gre za prijatelja. Bi dala tja do 30 €. Razmišljam v smer ročne ure. Katera ve, kaj se takim kupi,

Volga kaj je to Gormit?

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:15:14   
Mešamdrek
Tko kot je Volga rekla.....zdej so popularni Gormiti in Bakugani.SEm glih enega včeraj morala spet kupiti svojemu sinu.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:18:17   
PIRANJA
a lahko vaju prosim če katera da kak link teh gormitov in B.....Sej ne znam niti napisat

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:20:36   
čebelica01
Gormiti so nepremagljivi gospodarji narave ( neke pošasti ). Drugače, če pa gleda in obožuje ben 10 pol maš pa uro od ben 10user posted image . Veliko je stvari z katerimi so 6 letniki zadovoljni . Mojemu čričku sicer ni imel še rojstnega dne smo kupili posteljnino spider - man in je skakal kot zmešan star je pa 5 let oz bo kmalu. Hočem povedat, da tudi če ni igrača so otroci lahko zelo veseli user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:21:55   
čebelica01
utipkaj na youtube - gormiti in jih boš videla.user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:29:09   
Mešamdrek
http://www.gormiti.co.uk/gormiti/index.php

http://www.bakugan.com/


(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:57:11   
PIRANJA
Zdej sem čisto paf. Kaj pa potem delajo s temi Gormiti? Sory če butasto sprašujem, namreč mi tega še nismo vzeli.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:58:58   
PIRANJA
Čebelica hvala. Kje si kupila uro ben 10 in koliko stane?

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 8:59:02   
silhueta
Men grejo kar lasje pokonci, ko slišim za cenene junake ala gormiti in podobno. Šestletniku lahko veliko lepših (beri pametnejših) stvari podariš, sploh pa za 30€.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 9:05:16   
ksenjak
Moja prijateljica ima 6-letnika in pravi, da je čisto navdušen nad tistimi opekami, so nekaj podobnega kot kocke, iz katerih potem gradiš hiško.
Pa še od parih drugih sem slišala, da jim je to trenutno in.

Lp

(odgovor članu silhueta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 9:16:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: silhueta

Men grejo kar lasje pokonci, ko slišim za cenene junake ala gormiti in podobno. Šestletniku lahko veliko lepših (beri pametnejših) stvari podariš, sploh pa za 30€.


Niti niso tako poceni, če računaš, da jih je Bakuganov recimo, 50 v zbirki, in da vsak stane 7 evrov, pa da ne veš, katerega boš kupil, ker se ne vidi, ker so tako pakirani. Podobno je z Gormiti, pride pa zraven vsakega Gormita še ena karta in ptoem se s tem kartajo ali nekaj podobnega, ne vem, ker me ne zanima toliko.  Tako da o cenenosti ne bi. zdaj kaj je pametnejše in kaj ne....z odraslo pametjo človek drugače razmišlja kot z otroško. A ti se nisi z Barbikami igrala, čeprav se ti danes zdijo neumne in bedne in poneumljajo otroke s svojim lepotnim idealom...Saj ko imaš male otroke se ti res vse tako zdi bedno, ko pa enkrat pridejo do tega pa nimaš dosti izbire. Tako kot mu (jaz) namesto čokolade ne ponudim suhega sadja, ker je kao bolj zdravo.

(odgovor članu silhueta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 9:17:24   
PIRANJA
Silhueta, na dan z seznamom. ker je to vstop pred šolo razmišljam o otroški uri,

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 9:19:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Silhueta, na dan z seznamom. ker je to vstop pred šolo razmišljam o otroški uri,


Tega imaš polno, ne vem, naš ima ene dve doma, ena je menda s spajdičem, druga ne vem točno kaj....pa a misliš, da jih nosi ali kaj? Stojita v omari..aja, kupila jih je pa tašča, jaz ju ne bi. Drugač ej pa fajn, da jim ima, ja.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 9:29:20   
PIRANJA
Punce hvala. Poklicala sem v Sowatch in jih imajo. Pa še v rangu, katerega sem namenila. Sprašujem zato, ker fantek daje v šparovček, da si jo bo kupil!? Od tod ideja. Vprašanje sem pa postavila zato, ker več ljudi, več pogledov. Verjamem ti Volga da je trenutno tako pri vas. Ampak prišel bo čas, ko se boste učili na uro in jo boste potegnili iz predala. Misliš da ne?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 9:39:02   
silhueta
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: silhueta

Men grejo kar lasje pokonci, ko slišim za cenene junake ala gormiti in podobno. Šestletniku lahko veliko lepših (beri pametnejših) stvari podariš, sploh pa za 30€.


Niti niso tako poceni, če računaš, da jih je Bakuganov recimo, 50 v zbirki, in da vsak stane 7 evrov, pa da ne veš, katerega boš kupil, ker se ne vidi, ker so tako pakirani. Podobno je z Gormiti, pride pa zraven vsakega Gormita še ena karta in ptoem se s tem kartajo ali nekaj podobnega, ne vem, ker me ne zanima toliko.  Tako da o cenenosti ne bi. zdaj kaj je pametnejše in kaj ne....z odraslo pametjo človek drugače razmišlja kot z otroško. A ti se nisi z Barbikami igrala, čeprav se ti danes zdijo neumne in bedne in poneumljajo otroke s svojim lepotnim idealom...Saj ko imaš male otroke se ti res vse tako zdi bedno, ko pa enkrat pridejo do tega pa nimaš dosti izbire. Tako kot mu (jaz) namesto čokolade ne ponudim suhega sadja, ker je kao bolj zdravo.


No, saj nisem rekla da so poceni, ampak, da so ceneni. Potem pa si izmislijo 60 junakov, gor na škatlo napišejo : ZBERI VSE!!!! Aktualni so točno 1 leto, dragi pa za posrat. Včasih smo bili zadovoljni z eno, ali dvema barbikama, pa mogoče še Kenom. Zdaj pa otroke posiljujejo s temi "morašjihimetikitajskimizadevami". Čokolado pa je tudi moj otrok, suhega sadja ne mara pri nas nihče.user posted image





(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 9:42:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak prišel bo čas, ko se boste učili na uro in jo boste potegnili iz predala. Misliš da ne?


Pojma nimam. A današnji sploh še poznajo na uro? user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 11:57:15   
Rožica I
Pri nas so trenutno IN seti za izkopavanje kamnov/zlata/vitezov/mamutov... Dobiš vsepovsod (Direndaj,BC, Interspar, Pikapolonica...), je primerno tudi za 6-letnike, stane do 10€.
Za 30€ pa dobiš lahko rolko, rolerje, skiro.
Drugače pa za kakšnih 20-30€ kakšno blazno dobro in zanimivo knjigo- kakšen otroški atlas sveta, o živalih, otroška enciklopedija...
Ali pa  škatlo lego kock- imajo starostno označene.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 11:59:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Pri nas so trenutno IN seti za izkopavanje kamnov/zlata/vitezov/mamutov... Dobiš vsepovsod (Direndaj,BC, Interspar, Pikapolonica...), je primerno tudi za 6-letnike, stane do 10€.
Za 30€ pa dobiš lahko rolko, rolerje, skiro.
Drugače pa za kakšnih 20-30€ kakšno blazno dobro in zanimivo knjigo- kakšen otroški atlas sveta, o živalih, otroška enciklopedija...
Ali pa  škatlo lego kock- imajo starostno označene.


Kje in kakšno kvaliteto? Resno me zanima.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 12:07:43   
Rožica I
Sin je dobil od babice rolko iz Hervisa, tako pravo za odrasle fante user posted image , za 40€. Za skiro sem dala lani nekih 30-40€ (če se prav spomnim) v Arielu. Rolerje pa smo kupili že par let nazaj v Intersportu tudi za 30-40€ in jih je uporabljal cca 3 leta. Vse je še celo in očitno precej kvalitetno, ker vse še dela (ne štejem rolke, ki je itak nova) in je vse skoraj 6 mesecev v uporabi vsako leto.

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 26.3.2009 12:08:10 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 12:09:09   
Volga
O.K., rolko se da kupiti za 30 evrov, vsega ostalega pa jaz ne najdem. Rolerji so od 60 evrov dalje, daj mi, prosim, povej, kje imajo cenejše, jjih grem takoj kupit. Resno. Številka 32.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 12:17:50   
Rožica I
Poglej tule
http://www.intersport.si/letak/  

in v kakšnem Lidlu ali Hoferju.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj kupiti
26.3.2009 12:53:30   
PIRANJA
No to, da so rolerje v Hoferju imeli 16.3. sem opazila tudi jaz, ker se mi je čudno zdelo, kaj tako tečejo z vozički oz. kam. Pa sem bila pozorna - otroški nastavljivi rolerji so bili v akciji. in ljudje so se dobesedno prerivali zaradi njih.....

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?