|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta za 1. rojstni dan
27.7.2009 11:19:40   
badumbadum
Živijo,

čez dobra dva tedna bo moja frčafelca stara eno leto in bi ji rada spekla tako torto, ki bi bila primerna predvsem zanjo in nekaj drugih user posted image , kar pomeni, da torta ne bi smela imeti beljaka, oreščkov in čokolade, ker ji tega še nisem uvajala - pa tudi večina drugih mamic svojim otrokom, ki bodo na rd-ju, omenjenih živil niso še ponudile. Nekaj receptov sem že našla, bi pa prosila še za vaše ideje. Lahko je tudi pecivo a la pita ali kaj podobnega.

Hvala in uživajte v poletju user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torta za 1. rojstni dan
27.7.2009 12:02:47   
Šaki
no jz sem mojemu prvemu naročila kar navadno torto ker je že vse takrat jedel.

sicer pa če je tako kot je pri vas pa ni treba met ravno torte.
pa probaj magari samo kakšne piškotek al pa kj.
ali pa naredi kako tako pecivo v obliki torte ki nima teh sestavin,sj svečke lahko daš skoraj kamorkoli.


drugače mislim da obstaja tud jogurtova torta ta nima jajc.ima pa mleko

ali pa vprašaj če ti v slaščičarni tako naredijo.mislim da se to da...morajo pa že item kaj za take stranke.

lepo prazujte!

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?