|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me
29.6.2009 11:47:06   
orka
Drage mamice,mene pa zanima koliko tehtajo vaši 10-letniki....naš fant ( 49kg) je na pogled zelo močan fant, da ne rečem da je debel,čeprav se mi zdi da je....zelo rad je,poje tudi vse kar ostane na krožnikih ostalih družinskih članov , nas je pet in vsak nekaj pusti...pol ure po obroku pa zopet lačen...ne vem več kako ga naj ustavim,pa tudi v šoli,tisti ki niso preveč ješči,vse njemu dajo...sama bi ga že lahko kontrolirala a kaj ko otrok ni 24 ur na dan pri meni...saj če bi mu rekla naj se drugod tudi drži načina prehranjevanja me ne bi poslušal.ali mi lahko kdo kaj svetuje?

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanima me
29.6.2009 12:31:13   
mala maja
koliko je pa velik? Meni se ne zdi da ima veliko kguser posted image , da pa veliko poje je pa tudi razumljivo. Otrok raste in rabi energijo. Tud naš poje kosilo in je takoj lačenuser posted image user posted image  pojedel bi pa vse ka je v hladilniku. Ni izubirčen, tko da se veid da je lačen.user posted image

Naš je imel pri 10 letih cca 155 cm in malo čez50kg, pri 12-ih ima okoli 165cm in 65 kg. Po pravici povedano je pravi dec, včasih ko nehote pubrtetniško "znori" in ugovarja se ga kar malo ustrašim. še malo pa ga bo več skupaj kot mene, pa nisem tiste ta lažje kategorijeuser posted image . da ne govorim o moči, k me prestav iz mesta kot za šalouser posted image

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?