|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BRCE
10.5.2005 10:48:01   
LONA13
Spoštovane bodoče mamice :sloncek:


do sedaj sem vedno samo prebirala Vaše radosti in težave, sedaj pa tudi mene nekaj "muči#.
Sem v 31 tednu, in vsak dan bolj se mi zdi, da je moj tamali vedno bolj "len". Njegove brce niso tako močne kot so bile prejšnji teden.

Prosim Vas za malo vaših izkušenj!:duda::angel:

Hvala, Lona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BRCE
10.5.2005 11:18:08   
Dari

No, še ena julijka :bravo:.
Tudi jaz sem v 31 tednu, ampak moj :duda: zaenkrat še pridno brca. Je pa res, da mu bo menda kmalu začelo zmanjkovati prostora, in zato ne more biti tako aktiven. Če ga redno čutiš, ni panike.

LP :metulj:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BRCE
10.5.2005 11:20:43   
total
Tudi pri meni se je to dogajalo,en dan je bil ful živahen,drug dan spet manj itd.,zato ne skrbi,pač se mu ne da skoz brcat:)

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BRCE
10.5.2005 11:53:46   
Rozalija
Zmeraj manj prostora ima, pa ne more več tko brcat.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   BRCE
10.5.2005 11:56:32   
mishka
Prav nič zato...le cca. 10 brcik mora biti (tudi čisto nežnih) v 12 urah. Če pa te detece malo prestraši :( pa tako; košček čokolade pa malo počitka na boku, boš videla kaj so to silne brce :sloncek:. Čokolada je direktna energija za detece. Uživaj.

Mishka

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BRCE
10.5.2005 12:09:01   
Vrtnica1
Lona, jaz sem v 30t in sem bila ravno včeraj na CTG (lažni preplah) , ker sem naše detece cel vikend zelo slabo čutila. A kot zanalašč je včeraj cel popoldan po CTG imel pravo žurko :hudicek:. Zdaj moram pa gibe šteti. Mi je moja G rekla, da se pač zaradi njegove velikosti način gibov spremeni, pa tudi ni vsak dan enako in tudi vsak otrok ni enak.Rekla je, da v kolikor kakšen dan ne bi sploh čutila premikov od 8-16 ure, moram naslednji dan takoj na CTG. Zdaj pa tako pozorno spremljam vsak gib.
Po mojem je to kar normalno, ampak pač pazljiva moraš biti.
Vse bo ok, lp, V:rozica:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BRCE
10.5.2005 12:41:58   
Anonimen
Lona, pri meni je isto kot pri Vrtnici, samo, da sem jaz v 32T.
Če te karkoli skrbi, rajši pojdi k G na CTG, kakor pa da te je strah in ne veš pri čemu si!!

Držim pesti :rozica:

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   BRCE
10.5.2005 13:00:42   
LONA13
Hvala za vašo pomoč!:miska:

Se je začel mal premikat/čutim kot valovanje in špikanje na desni strani - vendar takrat ko migam.

Kako močne morajo biti brce, da jih šteješ kot brce!?

:duda:Lona:zmeden:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   BRCE
10.5.2005 13:31:13   
Vrtnica1
Lona, al pravih brc niti ni toliko (vsaj pri meni), ampak ga bolj čutim kot nekakšno "kotljanje", pa pritisk na steno, pa kakšen trzljaj, tu in tam prileti še kakšna brca :)-
Lp, v. :rozica:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   BRCE
10.5.2005 13:43:21   
LONA13
Sej, če smo že me bolj lene ne mormo od tamali pričakovat da bodo pa tako živahnih kot na fuzbal tekmi. če do jutr ne bo bolj bom šla k moji g..
Upam da ne bo treba in da ga samo malo vreme daje!
Jest mam rok 09.07., a je še kakšna kandidatka za isti datum?

lp, Lona

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?