|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teža otroka
8.4.2009 12:56:06   
mamica2009
Noseča sem 25t3d. G mi je rekel da moj otroček tehta 900 g. Po tabelah tukaj gor sem opazila da je to kar nekaj več kot bi naj bilo v teh tednih. Je možno da sem zanosila prej in da sem kak teden ali dva noseča več, ali se lahko pri UZ vidi taka razlika.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teža otroka
8.4.2009 13:02:12   
metka_zone
Meni je moja G rekla za prvega otroka, da je izredno velik in težek, ter me še celo spraševala o družinskih članih, če imamo kakšen podoben primeruser posted image ...Rodila sem pa fantka,velikega 49cm in težkega 3179g user posted image ...Včasih znajo biti tudi odstopanja,tako da jaz si ne bi belila glave s tem...

Lp

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teža otroka
8.4.2009 13:07:52   
Petr_a
Ah,ne misli na to težo,ker je itak brezveze.
Ko sem jaz tukaj z ostalimi primerljala sem imela v 29 tednu najtežjega otroka user posted image   Po G besedah je imel skoraj  2kg

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teža otroka
8.4.2009 21:51:56   
kajajaka
mamica2009 jaz sem imela v 26. tednu UZ in mi v materinski piše, da je imela pupika 927g, rodila se je v 38. tednu z 3190g, če bi bila donošena do roka bi jih imela okoli 3500g. Torej čisto lepa teža. Nič ne skrbi. Sedaj je rasla v dolžino, sedaj se bo pa teža začela večat. S tvojo pupiko je vse ok.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Teža otroka
8.4.2009 23:10:20   
Najaa
Sploh ne upoštevaj teh meritev! Meni so namerili dan pred porodom težo otroka 1500g, drug dan je imela pa 1940g. Bila je pa rojena 7t prej.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?