|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bioresonanca, alergija na cepivo
13.5.2009 14:50:52   
sonce#
Moj otrok ima alergijo na cepivo. Kaj pravite na terapijo z bioresonanco?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bioresonanca, alergija na cepivo
13.5.2009 15:00:57   
sonce#
Da podrobneje razložim: ima tudi alergijo na KM in jajca. Zdravnik mi je priporočil, da bi najprej opravili terapijo za cepivo. Tako bi naj bila terapija na ostala alergena učinkovitejša. Vse skupaj se je namreč pričelo s cepljenjem.

(odgovor članu sonce#)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bioresonanca, alergija na cepivo
13.5.2009 19:20:44   
dolenjka
Jaz priporočam. Sicer alergije na cepivo nismo imeli, na KM pa ja in zdaj je OK user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu sonce#)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bioresonanca, alergija na cepivo
13.5.2009 20:48:59   
freha
Naša je bila med drugim tudi alergična na jajca in smo na bioresonanci ozdravili. Ne vem pa kako bo s cepljenjem pri 9 mesecih, ker je cepivo na bazi jajce. Upam da ji ne bo ponovno sprovociralo imunskega sistema.

S katerim cepljenjem se je pri vaš pričelo oz. koliko ste bili stari? Ne vem če obstaja biresonanca za cepivo, preveri.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bioresonanca, alergija na cepivo
14.5.2009 2:17:17   
soncipunci
no, tole pa tudi mene zanima... ali res obstaja bioresonančna terapija na cepivo? katero cepivo pravzaprav?

tudi mojemu otroku se je začelo po prvem cepljenju (pri treh mesecih), potem pa se je do devetega meseca (torej do časa po 3. odmerku) samo še stopnjevalo z vedno hujšimi krči in prebavnimi motnjami. ugotovili smo alergijo na km. stanje se je z dieto izboljšalo, potem pa je antibiotik izbil sodu dno - izbruhnile so alergije na tisoč in eno živilo. do zdaj imam zelo dobro izkušnjo z bioresonanco, ker mu je že precej stvari izzvenelo. ampak za tole s cepivom še pa nisem slišala.

javi, prosim...

lp

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bioresonanca, alergija na cepivo
14.5.2009 7:40:24   
sonce#
Sem mislila, da ima že kdo s tem izkušnje.

Če se bomo spustili v to, javim.

(odgovor članu sonce#)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?