|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teža po mesecih
13.4.2009 10:36:01   
teičy
Pozdravljene mamice!

Zanima me koliko približno se mora otrok redit po mesecih. Vem da mora pri 6 mesecih podvojit porodno težo in da naj bi prva dva meseca pridobil po kilo na mesec. Kaj pa naslednje mesece? Sej vem da se s tem ni fajn obremenjevat in da je vsak otrok zase a vseeno me zanima, če je slučajno katera s tem seznanjena.

Hvala za vaše odgovore in uživajte s svojimi malčkiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teža po mesecih
13.4.2009 11:35:08   
Tisana
KLIK    

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teža po mesecih
13.4.2009 16:20:36   
janapan
Ma to je relativno...moja je bla pri rojstvu težka 4,170 kg in do 6. meseca niti približno ni podvojila teže, ker bi morala biti težka pol skor 8,5 kg...tolk je mela nekje pri 10 mesecih......tako, da je po mojem čist odvisno....važno je sam, da lepo napreuje, raste in je....ostalo pa je genetika... ; )

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: teža po mesecih
13.4.2009 17:05:51   
_sanja_*
Se strinjam, da je to samo okvirno.

Moj user posted image  je porodno težo podvojil že pri 3,5m (rojen s 3310g, v posvetovalnici pa 6620g).

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: teža po mesecih
13.4.2009 19:10:15   
slovenka
Ja, naša je pri 6 mesecih podvojila - ob odpustu iz P je imela 3080g, pri 6m je imela 7200g, v bistvu samo zato, ker je v 6. mesecu pridobila 1200 g, prej je bolj počasi pridobivala. Pri 9m je imela pa šele 8000g. Bomo videli, kaj bo naprej, je bolj med suhimi, a od 3.m strašno aktivna... Pri 1 letu naj bi potrojili težo, a naša mislim, da ne bo. Je pa res, da če ima začetno težo kar visoko, je tudi težko podvojiti in potrojiti, ker je začetni faktor visok... Tisti, ki se rodijo z 2,5 kg pa sigurno lažje.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: teža po mesecih
14.4.2009 8:06:52   
vandame
moj se je rodil zej februarja  s težo 3470g sedaj ima pa 5900g. tko da bo skor v dveh mesecih podvojil.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: teža po mesecih
14.4.2009 9:26:40   
N.SI
Ehh, to je ful odvisno od otročka do otročka... Naš se je rodil s 3190 in ima v 6,5 mesecu 9500 g. user posted image )bi bilo perfektno, če bi težo samo podvojil user posted image user posted image

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: teža po mesecih
20.4.2009 13:28:08   
hedviga
Hmm, ne vem če ta matematika vedno drži...
Verjetno pri povprečni teži. Naša dva sta se rodila s težama 2700 in 2170 in bi bilo narobe če bi imela tamala pri 6 mesecih samo 4340.  Jih ima sedaj pri 2,5 toliko.
No, ampak naša sta dvojčka, pač manjša, rojena pri 37 tednih..

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: teža po mesecih
20.4.2009 14:02:50   
emaa
Moja dvojčka sta do 6 mesecev svojo težo početverila, pa sta se rodila pri 36 tednih s cca 2kg. Tako, da je to odvisno od otroka do otroka , sta pa pri 2,5 letih še vedno med največjimi med vrstniki.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?