|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjava sluz
1.5.2009 22:35:14   
Andrejka9386
lepo pozdravljene. upam da je še katera tu gor da bi mi znala povedat...danes sem imela pregled v P in je z menoj in malim vse ok. že zjutraj ko sem se tuširala sem opazila prozorno sluz. to se je čez dan ponovilo še 1x. malo prej ša sem med sluzjo opazila čisto malo rjavkaste sluzi. Kaj naj naredim? je to že nujno da grem v P? ali lahko počakam da vidim kaj se bo zgodilo čez noč oziroma do jutri. hvala vam že v naprej

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 3.5.2009 8:12:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:42:28   
tailor
rjava sluz mislim da ni hudega .jaz sem imela hujše iz mene so leteli kosi strjene krvi in kri sem šla takoj na pregled gin. mi je pogledal če imam hematom in hvalabogu ni blo nič ,rekel je da se je še kaj sčistilo ven.potem sem imela še en čas rjav izcedek in potem je bilo vse o.k.
če pa boš imela krvavo pa ti priporočam da greš takoj k svojemu gin.ker to je znak s.s.
ma mislim da ti ne bo hudega.
koliko m.si noseča?

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:42:36   
katka37
kdaj pa imaš rok, če si nekje okrog pdp, potem se ti je verjetno odluščil čep, ki je lahko tudi krvavkast, sluzast, pa kot da so nitke vmes, zaradi tega še ni treba v p, vsaj tako vsepovsod piše

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:44:19   
Erdbeere
Če imaš blizu pdp in so te pregledali vaginalno ali pa tudi ne, je verjetno da se ti lušči čep. POčakaj na popadke nikamor se ti še ne mudi. Pa čimlažji porod ti želim. 

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:45:27   
Andrejka9386
:D sem v 41. tednu. 29. aprila sem imela rok. sluz je rjava samo. ne krvava. upam ni ne bo nič narobe čeb om počakal kaj se bo iz tega izvilo...

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:47:39   
tailor
aha potem pa bo tista druga varjanta kot jo je napisala erbeere.pa sej bi bil čas da greš rodit a?user posted image user posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:49:26   
Andrejka9386
ja čas pa vsekakor :D sem pa mislila da gre to pač enkrat sluz ven in je to to...ampak opažam zdaj da je kr za vsako ko grem na wc... bomo počakali kaj bo...

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:51:23   
tailor
user posted image user posted image user posted image to bo to upam da ne boš šla ponoči reči malemu naj počaka do jutri zjutrajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:52:38   
katka37
IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

:D sem v 41. tednu. 29. aprila sem imela rok. sluz je rjava samo. ne krvava. upam ni ne bo nič narobe čeb om počakal kaj se bo iz tega izvilo...


torej ne rabiš iti še nikamor, čeprav se ti verjetno že mudi iti po štručko, upam, da čimprej dobiš popadke in se boste lepo cartali user posted image user posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 22:58:45   
Andrejka9386
vse do zdaj me nekak ni bilo nič strah...zdaj pa mam tak čudn občutek...hudo res...se mi vidi da bom prvič rodila...:D me res zanima kdaj se bodo začeli popadki...če se sploh bodo...

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 23:07:05   
katka37
IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

vse do zdaj me nekak ni bilo nič strah...zdaj pa mam tak čudn občutek...hudo res...se mi vidi da bom prvič rodila...:D me res zanima kdaj se bodo začeli popadki...če se sploh bodo...


verjamem, sem dala to trikrat skozi, ko pa sem bila v porodni, je vsakokrat strah minil, misli raje na to, da boš kmalu imela user posted image  v rokah; meni je pomagalo pravilno dihanje,
kolikor so pisale na rr, lahko traja par ur ali pa tudi več dni do popadkov, verjetno bo pa šlo hitro, ker si čez rok
drži se, poskusi se umiriti in zaspati, da boš spočita, če bo akcija, saj bo šlouser posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 23:12:01   
Andrejka9386
hvala... ampak po moje ne bom nič mogla spat... sem že zdaj čist nervozna... ne morem iz svoje kože... pa tak pogum do sedaj :D zdj pa kot zajec... user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 23:22:28   
katka37
saj si še vedno pogumna, ampak zdaj si nervozno pogumna user posted image

lahko da bo šele čez par dni, poskusi se s čim zamotiti, čeprav je težko


(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 23:26:39   
Andrejka9386
je kr težko ja... mah...saj druge mi ni, ko da grem rodit user posted image res si že nadvse želim videt svojga user posted image , ampak mimo misli o bolečini pa tudi žal ne morem user posted image  

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 23:34:03   
katka37
IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

je kr težko ja... mah...saj druge mi ni, ko da grem rodit user posted image res si že nadvse želim videt svojga user posted image , ampak mimo misli o bolečini pa tudi žal ne morem user posted image  


meni je bilo pri prvem porodu najtežje, ker nisem pravilno dihala, sploh nisem vadila, drugič in tretjič mi je pa ravno pravilno dihanje pomagalo, so mišice bolj sproščene, sem se res osredotočila na to; pomaga tudi če ti kdo masira križ med popadki
kaj pa epiduralna, ultiva.... si bolj občutljiva na bolečino?

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 23:41:59   
Andrejka9386
ja sem kr občutljiva ja... samo grem rodit v celje in tam je tako da ni vedno na voljo EA ali ultiva...sem spraševala za ultivo in je čist odvisno če je zdravnik tam. tak da sem to misel kr na stran dala. bomo že nekak. čeprav še ne vem kako user posted image ampak bo... tud sama nisem neki posebno vadla dihanje. tolko kolk so nam pokazali v šoli za starše 

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: RJAVA SLUZ
1.5.2009 23:58:45   
katka37
zdaj razmišljaš o tisočih stvareh, ampak uspelo ti bo, tako kot je vsem, poslušaj nasvete babic, če bo treba, ti bodo kaj povedale tudi na malo bolj oster način, pa ne zameri, vejo kaj delajo

ne obremenjuje se preveč, prepusti se, občutek, ko boš prijela prvič v roke svojega otroka, je nepopisno lep

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: RJAVA SLUZ
2.5.2009 0:00:32   
Andrejka9386
katka...res ti hvala za besede...upam da me ne bo panika zagrabla takrat, ko bo najmanj treba...spat pa nekak sploh ne morem it user posted image me kr ne da miru. čeprav sem se zdj že mal pomirila. 

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: RJAVA SLUZ
2.5.2009 22:33:59   
katka37
ojla, kako kaj, že kakšna sprememba?

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?