|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje 10-mesečnika v svoji postelji
4.5.2009 21:15:59   
pett
Drage izkušene mame...rabim pameten nasvet kako našega Nika navadit da spi v svoji postelji..vem da bo marsikatera od vas rekla da bi ga to morala navadit takoj ko sva prišla domov iz porodnišnice in tud sem ustrajala nekaj časa. Ker pa imava z možem online trgovino in delava od doma, sem po 2.mesecih že zacela delati, ker so lačna usta tako zahtevala in od moje porodniške ni bilo nič. Zato sem Nika ponoči ko se je zbujal vzela k sebi, se podojila in sva spala naprej..ugotovila sem, da edino tako dobim vsaj malo nujno potrebnega spanca, brez katerega je nemogoce delati. Zdaj pa ima že 10. mesecev in počasi je čas da se navadi na svojo posteljo, ki je u najini spalnici. Upam, da ima katera podobno izkušnjo...pa lepa hvala, Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje 10-mesečnika v svoji postelji
4.5.2009 21:20:12   
kaja02
priporočam ti, da si sposodiš in prebereš knjigo Spi, dete spi!


_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu pett)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje 10-mesečnika v svoji postelji
4.5.2009 21:20:17   
benika
kako našega Nika navadit da spi v svoji postelji.


Daš ga v njegovo posteljico in pri tem vztrajaš kljub srce parajočemu joku (seveda ga potolažiš, da ne bo pomote.). Druge ni. Nikakor potem ne smeš več popustit in ga vzet nazaj v svojo posteljo. Lahko bo kriza en teden, lahko 14 dni, lahko bo pa že prvo noč spal kot bobek.

Srečno.

(odgovor članu pett)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje 10-mesečnika v svoji postelji
4.5.2009 21:51:00   
pett
hvala obema...bom dala vse od sebe

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.5.2009 23:28:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pett)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje 10-mesečnika v svoji postelji
5.5.2009 10:21:39   
bskrle
Za to se odločita oba z možem, naredita nek načrt in rutino za vaju in otroka.
Pri nama so vsi novorojenčki spali pri nama in vsi v določenem obdobju zapustili najino gnezdo, ker 6 v postelji user posted image nas res ne more spati.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje 10-mesečnika v svoji postelji
5.5.2009 21:05:55   
pett
No pa bot pameten??? Učeri je Nik po kopanju in flaški mal tečnaril, jokal in na koncu zaspal u svoji pojstli..dans pa že druga pesem..ne pa ne pa ne..ne tko ne drgač..na koncu sem le probala po nasvetu metujla333 in ga na rokah uspavala, položila u posteljo in spet uspeh...zdej nej mi pa še kera pove kk ga odvadim zbujat se ponoči, ker do knjige spi dete spi je u Splitu tezko pridit. Hvala in LP, Petra

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.5.2009 21:36:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pett)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje 10-mesečnika v svoji postelji
5.5.2009 22:27:42   
pett
user posted image ..ta je pa dobra!!!! pa se na kavo ser loh oglasišuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
5.5.2009 22:41:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pett)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?