|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAM
13.5.2009 8:40:16   
anika87
Kak dan nazaj sem brala temo Avent, Nuk ali Chicco - mislim da je na temo dud... Včeraj pa sem videla v katalogu od Pikapolonice celo kolekcijo pripomočkov od MAM, pa me zanima, če imate izkušnje, a je tudi ta firma dobra? Všeč so mi recimo ene dudike, no saj duda ni tak strošek... ampak v katalogu je tudi prsna črpalka recimo, ki je kar cenejša od Aventove...
Nasplošno kaj od MAM ste že uporabljale in kako ste zadovoljne?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAM
13.5.2009 9:06:24   
Hope2
Ni je čez aventovo črpalko. Dude, flaške, cuclji pa odvisno kaj ti otrok sprejme

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAM
13.5.2009 9:13:09   
piko12
Moj ima dude, ker je meni všeč, da so neortodontske, flaško sem dobila za reklamo in zdaj z njo zaliva rože (za pit je nismo uporabljali), črpalke pa nisem znala uporabljat nobene. Sem pomagala, a ne?;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAM
13.5.2009 10:11:32   
tasa.m
Meni je od vsake firme nekaj všeč, od MAM je bila samo duda aktualna, tista do dveh mesecev, jo večina dojenčkov obožuje. Črpalka od Aventa, flaške so pa obupne, skoz neki pušajo. Jaz bi kupila reje kolekcijo od Tomme tippe

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAM
13.5.2009 10:14:28   
pety78
Naša je sprejela samo MAM dudo. Je mehka in fina, sedaj pa uporabljam še MAM flaške. So mi tudi všeč, ker so mehkejši cuclji kot recimo od aventa.
Mi smo zadovoljni, je pa res, da ostalih stvari ne poznam.

_____________________________



(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAM
13.5.2009 19:00:26   
Detece
Mi uporabljamo dudice od MAM, so super. Črpalka je pa full agresivna, je Aventova najboljša.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?