|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test uspel
17.5.2005 8:08:41   
Anonimen
včeraj sem vam pisala, da sem naredila že tri teste (BABYCHECK) in da je 3x pokazalo dve črtici vendar eno zelo svetlo zato sem mislila da pa mogoče nisem noseča.
Tako da sem včeraj ponovno naredila test (CLEARBLUE)in pokazal se je zelo debel plusek, juhu.
Sem celo noč hodila gledat če je še plus na testu.
Kdaj pa naj se zdaj naročim pri ginekologu, zadnjo M sem imela 15.4. imam jo pa na 28 dni.

lp, Katja
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   test uspel
17.5.2005 8:12:18   
AKŠ
čestitke


:bravo::bravo::bravo::bravo:


pa čim lepšo nosečnost


:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   test uspel
17.5.2005 8:15:29   
bobek05
Glede na datum zadnje M še niti 5t nisi noseča, zato ti predlagam, da še malo počakaš z G.. Jaz sem tudi kar oddirjala k njemu, pa ni mogel kaj dosti naredit razen ponoviti test (z urinom). Mislim, da ti komaj pri kakšnih 7t lahko pogleda, če je maternični vrat zaprt ipd. in takrat ti običajno dajo tudi napotnico za laboratorij..

Vem, da je čakanje najhujše, saj je tudi mene kar razganjalo, ampak po moje še počakaj vsaj kakšen teden (če ne dva)..

Jaz sem tudi pri 5t takoj odletela k njemu, ko sta se pokazali 2 črtici, potem pa mi je samo še 1x naredil test in me naročil za 14 dni...

Najbolje bo, da pokličeš tja, poveš, da sta se ti pokazali 2 črtici in da si (po vsej verjetnosti) noseča, potem pa ti bodo že oni povedali kako dalje...

Upam, da sem kaj pomagala...

:nosecka: v 34t

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   test uspel
17.5.2005 8:18:03   
urši77
Najprej čestitam:bravo:
H ginekologu se pa po moje lahko prijaviš, saj boš verjetno čakala ene dva tedna da prideš na vrsto-no ne vem koliko časa se pri tvojem G čaka!

LP:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   test uspel
17.5.2005 8:21:16   
Anonimen
jaz pomojem sploh ne bom verjela da mi je uspelo dokler mi ne bo to ginekolog potrdil.
Ker skoz hodim na WC, ker imam tak občutek kot da je nekaj priteklo (M), pa je hvalabogu ni.

Katja

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   test uspel
17.5.2005 8:40:03   
Sara3
ČESTITKE :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   test uspel
17.5.2005 8:49:28   
zi&mm
:sloncek::sloncek::sloncek: ČESTITKE :bravo::bravo::bravo:

Za gin.pa pokliči in vprašaj kdaj te lahko naroči; mene je dokaj hitro vzela čeprav sem bila v 6t. Je naredil UZ in potrdil, da je maternična nosečnost in čez 4t je naredil vse izvide...

:angel::angel: Čimlepšo :nosecka: ti želim,

:nosecka:Mili (le 1dan do PDP)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   test uspel
17.5.2005 9:06:32   
Nannn
Cestitke za novo :nosecka: jest sem sele 6 tednov noseca pa se kar nikakor ne morem docakati 23.05.ko imam prvi pregled...sem kr takoj klicala mojo G ampak cakati moras vseeno da mine saj par tednov...

Lepo nosecnost :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   test uspel
17.5.2005 9:10:16   
soncek&luna
:bravo::bravo::bravo::bravo: Katja,
h G se kar naroci, jaz sem bila pri jnemu ze v 4t in mi je tudi ultrazvok (vaginalni) naredil, da je preveril, ce se res kaj dogaja...videl se je samo zepek in pikica, ki je napovedovala :duda:...naslednji pregled sem imela ze cez 3 tedne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   test uspel
17.5.2005 10:17:04   
Andy13
Juhuhuhuuuu, ČESTITAM! :bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica:
Na prvi pregled se lahko pa kar takoj naročiš.

Veliko sreče in lepo nosečnost ti želim! :duda:
Andy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   test uspel
17.5.2005 10:26:47   
tinkamiška
Čestitam:nosecka:!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Tinka:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
17.5.2005 12:33:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   test uspel
17.5.2005 12:33:25   
monči
čestitke tudi od naju!:bravo::bravo::bravo:

monči in :duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   test uspel
17.5.2005 12:41:29   
Fračica
Čestitke :bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:

Pa pokliči G. saj te bo naročila sestra, nekje v 7 tednu nosečnosti. :):):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   test uspel
17.5.2005 12:46:38   
clea
:bravo:ČESTITKE:bravo:
:bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   test uspel
17.5.2005 17:01:18   
PiaM
Čestitke tudi od mene.Uživaj v nosečnosti!:bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   test uspel
19.5.2005 7:50:55   
mala važička
tri dni pred M sem v trebuhu imela tak občutek kot da bom dobila M (trajalo je slabe dva dni), en dan preden bi jo pa morala dobit pa se je vse skupaj nehalo.
Tako da sem test naredila že tisti dan ko bi jo morala dobit in bil je POZITIVEN.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?