|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregnyl
3.2.2009 11:10:36   
kalaxy
Živjo,

v nedeljo sem končala s Klomifenom in včeraj sem imela UZ na 10.dan.

G je rekel, da očitno telo ne da signala, da se mora jajčece izločiti iz jacevoda in sem dobila šponto Pregnyl-a v rit. Sluznica pa je baje super.
Včeraj in danes naj bi imela spolne odnose, v sredo pa naj že začnem s Prometriumom.
V kolkem času pride tega da folikel poči? A je možno, da imam že danes ovulacijo, ker me že vse špika?

A vam je uspelo na ta način zanosit?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pregnyl
24.4.2009 21:10:30   
golobica82
ojla!Jaz sem tudi dobila to injekcijo, doktor mi je rekel, da bo do O  prišlo v 12 do 24 urah, vendar sem jo čutila že po 10 urah, špikanje in krči v jajčniku. Prometrium sem tudi jemala. no vse je bilo neuspešno, pa še M sem imela neznosno bolečo...
Kako je zdaj pri tebi?

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pregnyl
25.4.2009 13:36:34   
crvicek
Golobica, nevem če si opazila, ma kalaxyin post je že star.

Tudi jaz sem dobila v torek injekcijo Pregnyl 5000 in G mi je rekel, da bo ovulacija v 24-36 ur in da morava v tem času imet spolne odnose. Ko pa sem malo brskala po netu, sem prebrala več različnih mnenj o tem, tako da sva midva raje kar malo po svoje naredila in user posted image že tisti večer po injekciji, saj je pomojem boljše če user posted image počakajo v zasedi na jajček, kot da zamudimo. Za sigurno pa sva še enkrat čez 1,5 dneva od injekcije. Po bolečinah in po sluzi, ki so pri meni običajno pokazatečj O, pa sklepam, da je do O res prišlo po 1,5 dnevu - po 36 urah.

Zdaj pa nestrpno čakam 4.5., ko imam krvni test.

Kdaj pa ti čakaš na user posted image ?

Srečno!


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pregnyl
26.4.2009 12:00:16   
golobica82
crvicek hvala za opozorilo, sploh nisem bila pozorna....Jaz sem dala todi ta ciklus isto skozi. user posted image pričakujem 5.5. zal imam tudi tokrat občutek, da bo prišla user posted image , tako da tokrat sploh ne jemlejem prometruima. Po njemu je baje M še bolj boleča in močna. Mene pa nič ne dajo na krvnega, če mi pač zamuija moram naredit test...
sporoči kako bo

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pregnyl
5.5.2009 16:51:07   
golobica82
Crvicek, kako je slo? JE user posted image ? Jaz sem bila včeraj 14 dni po O, M še ni, upam, da je ne bo. Po kolikem času naj bo M prišla?

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pregnyl
5.5.2009 20:37:38   
crvicek
 user posted image user posted image user posted image user posted image navijam za user posted image !

Pri meni pa bo v četrtek 14 dni po O. Ponavadi imam točno, na 28. dan, ma upam da jo tokrat ne bo. Tudi križ me še nič ne boli, ker me vedno par dni pred M. Mi je pa zelo zelo čudno, ker me prsa nič ne boijo, ponavadi me pred user posted image zelo boljo na dotik, zdaj pa čisto nič, samo polna so. Nevem ali je to zaradi klomifena ali dabrostona, ker je moj prvi stimuliran ciklus. Upam, da ti neznaki kaj dobrega pomenijo.

A ti imaš ponavadi redno M? Kdaj misliš delat test?

Močno držim pesti!


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pregnyl
5.5.2009 20:46:52   
golobica82
Tudi jaz navijam za user posted image pri obeh!!! Prej popoldan, me je začelo špikat kot za menstro, samo prsi me ne bolijo nič, ker običajno me. ČE ne bo do četrtka nič, bom test naredila v četrtek. Sej tako baje, da ne pokaže takoj po izostanku. Zjutraj sem imela še zelo dober občutek, zdaj pa nič več...user posted image .
Držim pesti zate, sporoči!!!

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pregnyl
7.5.2009 6:57:26   
crvicek
Golobica, kako kaže?

Upam da danes ugledaš en debel +!

Tudi pri meni so zelo mešani občutki, sploh nevem kaj pričakovat.


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pregnyl
7.5.2009 15:06:42   
golobica82
crvicek kako je šlo? upam da je +, bi bila zelo vesela...
Pri meni kot sem že na žalost vajena user posted image ....user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pregnyl
10.5.2009 21:38:35   
crvicek
Golobica, žal mi je! user posted image user posted image user posted image


Pri meni pa nevem kaj se dogaja. M še ni, v petek je bil krvni test v sivi coni (ne +/ne-)- Č ne bo M moram ponoviti test čez dva dni.

Res nevem kaj se dogaja in ta negotovost me ubija. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pregnyl
11.5.2009 14:50:10   
golobica82
upam, da se ti bo po krvnem prikazal nasmešek in ostal za vedno!!! Držim pesti!!!
mi smo v novi rundi, še ta pol pa preiskave naprej...

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pregnyl
12.5.2009 12:24:59   
crvicek
Tudi jaz se selim v novi krog in začnem zopovečane dozo klomifena in upam, da tokrat uspe!

_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pregnyl
15.5.2009 20:44:28   
golobica82
Crvicek držim pesti!!!
Pri meni ni kaj upanja, 3 ciklus, pa 10 dan diagnoza PCO n aobeh, je reku naj pridem se v ponedaeljek, lahko bo le kaj, bomo videli, čeprav upanja nimam kaj veliko, vsaj ne smem ga imet, da ne bom tako potrta in razočarana kot danes... Danes me je res čisto potrlo, saj sem mislila, da tokrat pa bo, kot d abi čutila d abo in seveda ... niti foliklov... kaj šele nosečnostuser posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?