|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 15:46:14   
Anonimen
Mene pa je že zdaj "strah" vseh nepotrebnih in brezveznih igrač ki jih k hiši nosijo od staršev do vseh drugih. To sem vidla pri moji svakinji. Ko je rodila se je začel naval za igračkami s katerimi si novorojenček itak nima kaj za začet, ko pa je večji, pa si sam izbere tisto kaj mu je zanimivo, ostalo pa je samo navlaka, ki se nabira v gorah. Moja tašča je isto v tem košu, ko vnukici nosi domov kar neke igračke, katere tamala sploh ne pogleda.

Sama sem taki tip človeka, da nisem direktna, da bi rekla človeku ej če prideš, ne nosi igrač,ker jih ne rabimo. Ampak mislim da bom morala to dati skos, če ne me čaka isto kot se je zgodilo moji svakinji.
Kako pa se ve soočate s tem "problemom"?  

Malo smešno ne? Ampak to se mi poraja po glavi user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 15:55:56   
Kliki
To zna bit res problem sploh če je malo stanovanje.
Je pa ena možnost da potem ko otroku ni več zanimiva napokaš in neseš na karitas je veliko takih ki si dan danes ne more kupiti igrač.
Ali pa tukaj na RR kateri podariš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 16:53:07   
nuala
Mi skupaj s fantoma vsake 3 mesece napokamo neaktualne igrace v skatlo in podarimo revnim otrokom.
Velja pravilo, da za vsako dobljeno igraco eno staro podarimo.
Tako imata fanta relativno malo igrac, se pa s temi igrata. Vesela pa sta tudi, da stare igrace komu podarita.
Tko da, nikaj se prevec ne sekiraj, naj ljudje prinesejo igrace.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 19:04:20   
barika
vrzi v smeti ali pa podari kakšni dobrodelni organizaciji

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 19:20:52   
glen
Mi vsako tolko naredimo čistko, pa v vrtec nesemo,so jih zelo veseli.
Če pa me kdo vpraša kaj naj kupi,rečem karkoli samo ne igrače.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 19:32:57   
Nezy85
Tudi jaz isto nardim kot predhonice, vržem v smeti ali pa komu podarim ker v teh igračah se itak sam nabira prah in svinjarija!!Če pa ljudje ne znajo razmišlat kaj kupit otroku, saj bi jim lahko bilo logično da bi blo bolše kaj praktičnega in uporabnega!!!

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 19:46:57   
gita10
ja ampak tam nekje od 3 leta naprej pa je otrok najbolj vesel igrač in kakorkoli že jih pa meni ni treba veliko kupovati. Meni se pa zdi fajn da ljudje razveselijo otroka, ker z obleko razveselijo nas z igračo pa otroka. Kar naj mu kupujejo, ko pa se jih naveliča jih pa podarite. Mene bolj jezi, ker vsi razmišljajo, da bi kupili nekja praktičnega- za novorojenčeka že ampak potem pa naj ima otrok svoje otroštvo in s tem je povezano tudi kup igrač- ali nismo vsi bili isti.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 19:47:07   
jakaracman
Nepotrebno obremenjevanje, jaz igrače in oblačila , ki mi niso všeč podarim na RK in verjamem, da so ljudje, ki jim to presneto prav pride.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 20:15:56   
Nezy85
Tudi igrače so lahko praktične za dojenčka in otroka, se dajo kupit takšne igrače ki rastejo z dojenčkom!!
Seveda je pa otrok trenutno res vesel vsake igrače!Dokler se je ne naveliča, kar pa vidim da je pri teh malih otrocih hitro dan danes!



_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strah pred navalom nepotrebnih igrač
15.5.2009 21:54:48   
Najaa
Temu se pač ne moreš izognit. Tudi če boš najožjim rekla, da ne igrač, bodo tukaj še vedno ljudje, ki bodo prinesli igračo, verjetno čisto neprimerno starosti. Tako igračo pač shraniš za kasneje in pol vidiš, če se bo igral z njo ali ne.
Navlaka - jaz tudi vsake toliko delam čistko in nesem v vrtec. Je ravno imel naš vrtec akcijo zbiranja igrač, da so jih ne vem kam poslali, no pa sem izkoristla in odnesla šaro. user posted image

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?