|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavanje v bazenu
12.5.2009 19:54:33   
Lilita
Konec tedna imamo možnost kopati se v termah, pa me zanima kako ste to kaj izvedli z eno leto starimi otroki. Mi se odločamo med fredovim obročem, ki je kar malo drag (nikjer ne piše kakšna je kaj omejitev v kg otroka, ampak samo glede starosti) in eno bolj poceni varianto za otroke od 11 kg naprej. Kaj priporočate? Morda kdo ne rabi več fredovega obroča?

P.S. Kako jih pa oblečete za v vodo? Kopalna plenička ali neoprenske hlačke?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plavanje v bazenu
12.5.2009 21:55:56   
Najaa
Moja ko je bila stara 7-8m, se je rada kopala v fredovem obroču, leto kasneje pa ni bilo šans! Tak da jaz bi na tvojem mestu najprej probala z navadnim obročem za majhne otroke. So tudi čisto fajn. Ker fredov je res malo predrag, če na koncu otrok ne bo hotel v vodo.
Kopala se je pa v plavalni plenički, malo večja pa malo v plenički, malo v kopalkah.

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavanje v bazenu
12.5.2009 22:33:20   
botrca
Fredov obroč je zakon user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavanje v bazenu
13.5.2009 8:03:46   
t5t6
Pri enem letu smo mi našim že dali rokavčke, je pa potrebno dobiti malo manjše. Se mi zdi, da se lahko tako bolj prosto gibljejo v vodi.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plavanje v bazenu
13.5.2009 8:12:11   
viv_
Meni fredov obroč ni bil všeč. Od 1 leta naprej smo prakticirali rokavčke.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plavanje v bazenu
13.5.2009 9:59:15   
honey
Naš je bil pri 5 mesecih v navadnem obroču s hlačkami, pri 1 letu pa z rokavčki. Imel je pa vedno plavalne pleničke, ker takrat še ni bilo teh neoprenskih. Pa se mi zdi, da je to zdaj moda, te neoprenske hlačke. Blato ti zadržijo tako plenice kot hlačke, vode pa ne ene ne druge. Tako da - preračunaj, kaj se ti bolj splača. Jaz vem, da glede na to, da smo hodili v bazen vsake kvatre enkrat, sigurno ne bi kupovala neopren hlač. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plavanje v bazenu
20.5.2009 17:51:23   
cimetovka
Zdravo,

zanima me kje ste kupili rokavče za eno leto stare otroke. Moja hči je sedaj stara 18 mesecev pa opažam da ji nekako fredov obroč ne sede več. ni ji več všeč. pa sem razmišlja da bi ji kupila rokavčke. samo povoid kjer sem gledala jih imajo samo od treh let naprej.
Prosim za pomoč.

Lepo pozdravljeni

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plavanje v bazenu
20.5.2009 18:08:51   
Anonimen
Za v bazen je skoraj vseno al ima gor neoprenske hlačke al pleničko. Za v morje, ki je hladnejše, je pa meni P rekel, da mi bolj priporoča neoprenček, ker se plast vode med neoprenčkom in kožo segreje in varuje otrokov mehur in ledvička. Tak da jaz sem naši kupila te neoprenske hlačke saj če preračunaš, al daš 22€ za hlačke al 6€ za 10 plenic za enkratno uporabo, se ti že samo računica če greste vsaj za en teden na morje in za kak dan v toplice, izide v korist neoprenskim hlačkam.

(odgovor članu cimetovka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plavanje v bazenu
21.5.2009 10:29:50   
mklks
mene tudi zanima, kje se kupi rokavčke za 18 mesecev.....tiste, ki jih uporabljate, kako to prakticirate, a se otrok že kaj samostojno giblje- sej verjetno neumno vprašanje:)- verjetno ga je tudi potrebno skos držati??

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plavanje v bazenu
21.5.2009 11:32:17   
t5t6
jaz sem kupila čisto navadne rokavčke, s tem, da sem imela srečo in sem našla ene malo manjše in zelo mehke, bres šivov, ki žulijo ( v Mercatorju). Ne razumem zakaj bi otroka, ki ima rokavčke držala, tako kot zna hodit se bo naučil tudi migat vodi, pa saj to je naravno. Pri dveh se mu da še plavutkice in lahko plavajo že zelo hitro.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?