|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 13:14:59   
klavdija&peska
Da se se jaz malo oglasim. :) dobrih 18 tednov je za mano, 9nebesa slabost je sla papa :bravo:in kar naenkrat me razganja od energij. 9nebesa cist fino!!!

zdaj pa vprasanje. :sloncek: kaj pocnete v casu nosecnosti? jaz se sprehajam in migam :sloncek: a sem si zazelela se nekaj zraven. kaksno telovadbo ali mogoce celo plavanje. pa malo druzenja z mamicami seveda! :nosecka:

plavanje mi je ginekologinja odsvetovala, ces da naj se bazenov izogibam. :zmeden: kaksne so vase izkusnje s tem?

kako je z vadbami po fitnes centrih, mislim aerobika ali kaj neznega? namrec vidim da ce ne migam, se mi hitro oglasi hrbtenica in takrat ni cisto nic fino. :(

kaksne izkusnje z aerobiko v Kranju? :zmeden:

uf sem vas zasula z vprasanji! :kuza: :kuza: :kuza:

hvala!!!!

in 1000 :angel: :angel: :angel: :angel: za vas tam zunaj, ki pridno cuvate trebuscke in male pikice!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 13:30:09   
darjatimci
Bazeni so gojišča raznih okužb v primeru nosečnosti skozi nožnico,drugače pa kot vem je plavanje nosečnicam priporočeno.

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 13:31:08   
tinkamiška
Meni je rekla G, da si lahko plavanje privoščim samo v morju. Tko da bo treba it na morje:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 13:32:42   
SOONka
Plavanje na DIFu v Ljubljani imas posebaj prilagojeno :nosecka: - pavanje je takoj po ciscenju bazena..
..
Imam pa drugo vprasanje a vas..
Ste se zacele s sportom ukvarjat po treh mesecih nosecnosti, ali ste tudi prej ze kaj migale?
Jaz sem imela SS pa me je strah ( ko bom naslednjic noseca ), da sem ga imela zaradi daljsih sprehodov ali kaj takega... :zmeden:... tekla nisem, aerobike nisem obiskovala..., le sprehajala sem se...

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 13:35:15   
darjatimci
Pravilna odločitev mami:bravo:

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 13:44:59   
SOONka
:zmeden:

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.5.2005 14:01:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klavdija&peska)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 14:04:44   
Kety
SOONka, nisi imela splava zaradi sprehodov. A si kaj vprasala svojo G. kaj je bilo narobe?!
Meni je zdravnica rekla, da se ene iz omar mecejo na trebuh, da bi imele splav, pa se to ne zgodi kar tako.

Jaz imam za seboj ponesreceno nosecnost, pa pocnem vse, kar ni nosecnicam prepovedano. Hodim pa tudi plavat na DIF in je super.

LP Kety

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 14:06:59   
dory
Plavanje je zelo priporocljivo...meni je bil balzam za moj kriz...k sreci nisem imela tezav z gljivicami ali kaj podobnega...plavala pa sem kar v kranju :)...telovadila nisem ker sem prevec lena,sem pa hodila na sprehode...uro dopoldne in uro popoldne :)

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 14:08:38   
Tiamo
Hojla,

lih včeraj smo imeli v materinski šoli predavanje fizioterapevtke, katera nam je razložila, da so vaje, aerobika in plavanje na DIF-u za nosečnice primerne. Vsake vaje se morajo prilagoditi nosečnosti oz. zmožnosti. Če prej nikoli nisi bila fizično aktivna se priporoča mila telovadba, za aktivne športnice pa so vaje prilagojene.

Najbolj je da se vključiš v kakšno vadbo za nosečnosti ali nabaviš CD od Vzajemne, kjer ti nasveti strokovnjakov povedo, da pred vsakršno telovadbo se je najbolje prej posvetovati z G.

Sama telovadba ne povzroči splava, povzročajo ga npr. padci. Ni priporočjivo kolesariti zunaj, igrati tenis, nogomet, padalstvo, potapljanje, aplinizem...

Fizioterapvtka nam je omenila, da tudi poskoki niso primerni za nosečnice.

Upam, da sem ti kaj pomagala.

LP Tia74

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
19.5.2005 14:15:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klavdija&peska)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 16:08:17   
Fračica
G. priporoča telovadbo, samo ne pretiravat.

Plavaš lahko, sem se pozanimala pri prijateljici, ki je pred kratkim rodila zelo zdravega fanteka, pa je celo nosečnost plava, še ko je bila visoko noseča. Vendar moraš pri plavanju uporabljati tampon, zaradi glivičnih obolenj, ki so možne.

Jaz pa obiskujem orientalske plese, pa sem na začetku :nosecka:.

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   telovadba, aerobika, plavanje v casu nosecnosti
19.5.2005 20:07:40   
Yasminka
Vsak dan kolesarim v sluzbo in nazaj - cca 8km. G mi je sicer to odsvetovala, pa ne zaradi same aktivnosti ampak zaradi nevarnosti padcev oz. neprevidnih voznikov, saj se nisem cez obdobje 3.m . :kuza:
Meni pa tko pase... :love:
Opazam pa, da postajam malo bolj nerodna, tko da bom verjetno "presaltala" na aerobiko za nosecnice na Dif-u - v sluzbo pa z busom.
Pozdravcek
Y :sloncek:

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?