|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popusti v MA-MI
19.5.2005 9:59:00   
pravljica
na med.over sem zasledila, da imajo v MA-MI 20% popust na otroške stvari (in 5% na nosečniške)...je bila že katera tam? vem da imajo lušne cotke in da se bi to splačalo it pogledat (sem zadnjič gledala in imajo cart poletne klobučke in kapice od firme http://sterntaler.com/ , ampak ne vem, če velja popust tudi za opremo (posteljnino, posteljico ipd.) in igrače ali to velja samo za oblačila :zmeden:
oblačila so pa od http://jacky.de/ - ampak ceneje kot v Toysu
dajte napisat kako je na stvari, če ste že kaj gledale
Neposredna povezava do sporočila: 1
   popusti v MA-MI
19.5.2005 10:08:01   
Anonimen
Kolikor sem jaz razbrala, je to popust le na oblačila. Sem pa že urgirala dalje in čakam na odgovor s prve roke.;) Ti javim, ko izvem kaj več.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   popusti v MA-MI
19.5.2005 12:52:34   
Anonimen
Evo odgovor od lastnice trgovine:

:metulj: 20% popust na otroška oblačila
:metulj: 5% popust na nosečniška oblačila

Ostalo pa trenutno ni znižano, le oblačila. Pa se verjetno res splača iti pogledati.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   popusti v MA-MI
19.5.2005 14:03:26   
mehurčica
Kje pa je ta trgovina?? Kje v centru???

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   popusti v MA-MI
19.5.2005 14:26:42   
Anonimen
Ja, sem slišala, da greš ravno po nakupih za pikeca. Pa zavij še tja, verjetno ti ne bo žal. V Poštni ulici v MB, saj veš, na Glavnem trgu. Nekoč je tu noter bil Witboy. Pa poročaj o nakupu!!!

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   popusti v MA-MI
19.5.2005 16:53:27   
mehurčica
Sem prej Frutko klicala, ker ste bile prepočasne.:hudicek:

Kupla sem mu FUUUL lepo pižamico(malo večjo, da mu bo še drugo leto ob takem cajtu prav:))in poletno majco brez rokav. Sem dala za oboje 4300sit. 1100sit ceneje me je prišlo s popustom.

Ma, sem mogla nekaj, ker sem danes palčka zavijalčka prodala. Pa itak ful rabi pižamico, ker je ful dostikrat polulan ponoči.:(

Zdaj pa še morem poiskat bombažno tanko spalno vrečo. Verjetno v Arielu.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   popusti v MA-MI
19.5.2005 17:00:02   
tinka-pepa
Morete it jutri pogledat, dobi nove nosečniške oblekce...bež,modre in rdeče...
popust pa je takšen 20% na otroško in 5% na nosečniško

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   popusti v MA-MI
19.5.2005 19:46:30   
Anonimen
Mehurčica, pa kaj pri bogu je palček zavijalček? Sem danes že 2x za to slišala, pa nimam pojma, kaj bi to bilo.

Zdaj pa ste mi lušte naredile s trgovino, da grem še hitro jaz nekaj zapravit.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   popusti v MA-MI
19.5.2005 19:50:39   
mehurčica
Palček zavijalček je tisti rumen košek od firme Saengenic-al nekaj takega. Veš, ko vsako pleničko tak zavrtiš v vrečkico in pokriješ.

Še vedno ne veš? Ti pošljem link?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   popusti v MA-MI
19.5.2005 19:52:08   
Anonimen
Ajaaaaaaaaaaaaaa............... zdaj pa že vem. Se mi je zdelo, da sem to že nekje slišala.

Hvala za pojasnilo.:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?