|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 19:40:03   
Jessy
Mene pa bega ena stvar v zvezi s pripravljenim mlekom. Glede na to, da ne vemo ali bomo lahko dojili ali ne (upam, da bomo), me zanima ali je za preventivo smiselno imeti en paketek pripravljenega mleka na zalogi ali ne? Kam potem s tistim mlekom, če ste uspešne v dojenju?

Vem, da je še zgodaj, da vse to sprašujem, ampak mi res ne da miru!

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 19:43:30   
Jančika_
Jaz ga nisem imela na zalogi, ker lahko letiš v lekarno, če bi glih bila nuja. Te stvari imajo rok trajanja. Drugače pa lahko adaptirano mleko kasneje porabiš za pripravo kašic.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 19:45:01   
ZARA
Jst sem ga kupila isti dan ko sem prišla iz bolnice,Jessy...pač nisem vedla, da ne bom dojila in se s tem sploh nisem obremenjevala...
Ja saj ravno zato,kam potlej z mlekom??
Pa še poceni ni ravno...;)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 20:14:33   
Anonimen
Nima smisla, dodaten strošek. Če bi ga pa potrebovala, pa se bo videlo že v porodnišnici. V tem času bo pa ja kdo imel čas, da skoči do lekarne ali trgovine po zavitek mleka.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 20:24:02   
Jessy
Super!!! Hvala vam!!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 20:38:15   
Mina1
Boš videla, kako bo steklo v porodnišnici. Drugače pa ti lahko potem ati na dan tvojega prihoda domov z:duda: kupi to adaptirano mleko, če bo panika.

Jaz sem imela obakrat CR (notri si torej 7 dni) in tako kot pri prvem, tako tudi pri drugem, jaz mleka skoraj nič nisem imela in sta že v porodnišnici oba popila tja med 50 do 80 ml adaptiranega mleka.

Tako da...boš videla, kako bo šlo;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 21:05:26   
Anonimen
Jaz sem tudi očka poslala po mleko v prahu preden smo šli iz porodnišnice. Tam sem vprašala, katerega so mu tam dajali oz. katerega priporčajo.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   pripravljeno mleko - DA/NE
16.5.2005 21:08:22   
puncica
Tudi jst ga nisem imela pripravljenga, sem pač kr vedla da bom dojila, Če pa bi bilo kej narobe, bi pa moj dragi hiter v dežurno lekarno skočil in prinesel mleko.:bravo:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pripravljeno mleko - DA/NE
17.5.2005 7:40:24   
Taša
Jaz ga nisem imela pripravljenega in ga tudi nisem potrebovala.. do danes 10 mesecev še nismo kupili in tudi ne nameravamo adaptiranega mleka....Sem pa kupila kašice z adaptiranim mlekom...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pripravljeno mleko - DA/NE
17.5.2005 8:58:46   
Anonimen
jaz na adapt.mleko sploh nisem mislila (v nosečnosti). Oz. sem rekla sama sebi, če pač ne boš dojila, boš pa lahko mleko kupila. Torej nobene panike. Bodi mirna, večja je verjetnost da boš dojila.
Moja je stara 13 mesecev in se še dojiva.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   pripravljeno mleko - DA/NE
17.5.2005 15:12:38   
deily
Jaz sem v bolnici malo polno dojila, vendar sem bila šesti dan čiščena in že zvečer nisem imela zadosti mleka. Sedmi dan sem šla domov in na poti sem si kupila eno škatlico adaptiranega mleka. Že proti večeru sem ga začela uporabljati. Sedaj malo še vedno malo dojim, ostalo pa ji dam adaptirano mleko.
Je pa velika požrešnica, zato se tudi redi kot :sloncek:.
Meni je prišlo prav, da sem si kupila mleko za vsak slučaj. To je pač odločitev vsake posameznice.

LP Deily in Nateja

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pripravljeno mleko - DA/NE
21.5.2005 10:30:40   
kimi
Nič ne rabiš ko boš rodila boš tako ali tako nekaj časa v porodnišnici ine če bo takrat dojenje lavfalo ne boš rabila če pa ne pa možu naročiš. Brez veze je nakupovanje za v naprej.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?