|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje - premetavanje enoletnika
10.8.2009 22:10:57   
suzanica
Živjo. Zanima me kako spijo vaši enoletniki. Naš spi zelo nemirno - se obrača ponoči, pogosto ima noge tam kjer bi morala biti glava, ponoči se usede v spanju in v bistvu ,vrže, nazaj. Mene je ful strah, da se mu kaj zgodi in zelo slabo spim že nekaj časa. Ima kdo kakšen predlog? LP: 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje - premetavanje enoletnika
10.8.2009 22:24:43   
krtek 1
Naš spi enako in mislim,da je to normalno.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje - premetavanje enoletnika
10.8.2009 22:24:50   
Najaa
Navadi se. Moja je stara 2 leti in pol in še vedno tako spi. user posted image

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?