|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 13:19:04   
BabyKitty
Punce koliko dni po zaostanku M vam je testek narisal plus. M mi zaostaja že 5 dni in ni nobenih znakov da prihaja... 2. dan zaostanka je bil test z popoldanskim urinom -. Zanima me če imam še kaj upanja user posted image

Hvala vsem za odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 13:56:16   
avgust09
meni je zamujala 3 dni in sem naredila test zvečer.Pa je bil + in sedaj sem v 34.tednu user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 13:56:27   
punsha
poskusi še enkrat. Sedaj bi pa že moralo pokazati. Sicer je najbolje delati z jutranjim urinom. Test pa pokaže že prvi dan...ampak glede na to, da si delala popoldan... Poskusi, mogoče pa je. Držim pestiuser posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 14:01:59   
Menta
Meni je pokazal + tisti dan, ko bi morala dobiti M. In to s popoldanskim urinom. Sicer je bil + bolj bled, ampak je bil in zdej sem srečka nosečka user posted image

Poskusi še enkrat čez kakšen dan ali dva.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 14:32:19   
BabyKitty
Bom poskusila še enkrat ju3 na 5. dan izostanka in če je minuse se naročila pri ginekologu. Kateri test ste pa delale?

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 14:37:53   
tassika
Meni sta baby check in clear blue pokazala 2 dni pred izostankom M.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 17:06:43   
mayamaya
a drugače imaš redne cikluse? ker če jih nimaš probaj počakat da mine vsaj kakšen teden, da ne boš prehitro razočarana. Sigurno je sigurno, a ne user posted image

srečno


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 17:07:15   
Menta
Baby check, clear blue in first sign. Ja pol sem jih še nekaj naredila, ker kar nisem mogla dojet. user posted image user posted image user posted image
Tako je, če malo dlje čakaš na +, pol pa ne verjameš svojim očem.user posted image

Srečno!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 17:35:03   
BabyKitty
a drugače imaš redne cikluse? ker če jih nimaš probaj počakat da mine vsaj kakšen teden, da ne boš prehitro razočarana. Sigurno je sigurno, a ne user posted image

srečno


Nikoli v življenju mi ni zamujala M, vedno točna do ure natančno, sedaj pa 5 dni user posted image in ni nobenih znakov da bi kmalu prišla, zato nevem a je kaj narobe ali je dejansko še kaj možnosti za user posted image

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 18:43:12   
Februarka08
Držim pesti, da zagledaš +user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 19:10:59   
BabyKitty
Hehe hvala, samo upanje je čedalje manjše user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
7.6.2009 20:48:43   
principessablu
upanje še vedno ostane,no jaz sem tud ena takšna,ki mi zamuja cca 5 dni pa nekaj ne razmem,zadnja menstruacija se pravi prvi dan je bil 02.05.,se pravi da bi že mogla biti menstra,2 krat delala test in je negativen,seveda s popoldanskim urinom,ni mi pa nekaj jasni,pravijo da moramo biti vsaj 4 tedne noseče,da test pokaže pozitivno zaradi vrednosti hcg-ja,spomnim se nazadnje je bil test pozitiven in sem bla 4 tedne noseča,pa se ni videlo niti gestacijske vrečke,niti ma nč vglavnem,videl se je nek rumenjak...no nosečnost je bila neupešna že 2 krat zapored,sedaj pa če si računam če bi slučajno bla noseča,sem najbrž 2 tedna al kaj,kako naj test pokaže pozitivno 1 dan po menstri če sm pa sexala 14 dni nazajuser posted image ne se mi smejat sam meni s že kr mal blede..drgač pa držim pesti za obeuser posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj po zaostanku M plus
8.6.2009 7:58:46   
Nezy85
Ja pri meni je pa zaostala 2 dni pa sem nardila test, in ni nič pokazalo, pa sem še enkrat probala naslednji dan torej 3 dan izostanka in je že biv plusek!!



_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?