|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laparoskopija in pregled
9.7.2009 17:44:04   
jejček
Pozdravljene!
V torek sem imela laparo danes pa sem šla že domov. Sestra mi je rekla da moram septembra ko dobim menstruacijo prit dol k njim da dam kri zaradi hormonov da vidijo kolk se je od operacije zboljšalo stanje. Zanima me ker nisem dobro razumela kateri dan men.moram dati kri in kam moram it.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laparoskopija in pregled
10.7.2009 9:03:30   
vrtnica.m
Pozdravljena,
Med 1 in 6 dnevom men., saj jaz sem tako imela.

Želim ti veliko sreče

mojca

(odgovor članu jejček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laparoskopija in pregled
10.7.2009 10:59:00   
anajan
Najbolje da jih pokličeš in še enkrat vprašaš. Saj to ni nič takega, če si nisi zapomnila. Tabo boš vsaj za 100% vedela, kdaj moraš priti.



_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu vrtnica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?