|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogi za posteljico
10.3.2009 6:36:38   
pigor
Sicer dimenzije 140x70. Gre se za novorojenčka. Ali kupiti kaj iz baby centra ali ostalih otroških štacun, ali it po dormeo memory?

Kaj uporabljate sami?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jogi za posteljico
10.3.2009 8:04:18   
barika
Midva sma malemu kupila dormeo v baby centru - spletna trgovina (ker pri dormeu niso resniuser posted image ) in sma zadovoljna, mali pa tudi spi kot angelček (upam, da je tako zaradi jogijauser posted image )

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jogi za posteljico
10.3.2009 8:06:51   
Hope2
Vseeno kje in kak jogi kupiš, glavno da je trd

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jogi za posteljico
10.3.2009 8:33:33   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Vseeno kje in kak jogi kupiš, glavno da je trd


Točno tako!
Midva sva naročila jogi preko spletne strani recinko.si. Se mi zdi ugoden in v redu!
Prva leta otrokovega življenja je praktično vseeno na kakšnem jogiju spijo, ker njihova hrbtenica še ni takšna kot hrbtenica odraslega. Pomembno je le, da je jogi trd. Ko pa ga prestavimo iz posteljice v večjo otroško posteljo pa že velja razmisliti o boljšem jogiju.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jogi za posteljico
10.3.2009 8:35:22   
olea
Ojla!
Jaz sem jogi za zibelko naročila v trgovini Dollar v Cityparku, je pa lateks ležišče in ti ga odrežejo in oblečejo kakršnokoli mero želiš...nočem delat reklame, samo v BC je takooooo drago vse skupaj da je groza. Za jogi sem pa tam plačala 20€, tako za info...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jogi za posteljico
10.3.2009 18:43:49   
pigor
http://www.soncek.si/si/hespo-vzmetnica-klasicna-140-x-70-cm-i3827.shtml






Hespo - Vzmetnica klasična
tole je vredu potem?

Če se odločim za dormeo, ali navadnega ali memory?

(odgovor članu olea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jogi za posteljico
10.3.2009 21:20:47   
tanja040
Kaj pa vzmetnice v IKEI?

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jogi za posteljico
10.3.2009 22:25:31   
lea23
mi jo imamo iz ikeje.. za vzmetnico sem plačala 30€, pa je bla čist fajn. no ko je tamala posteljico prerastla, sem ga pa itak vrgla stran. drugega otroka še ne pričakujemo in ker živimo v bloku ga nimam kje imet shranjenega par let, na karitasu so me za zavrnili češ da bi ga mogla dat očistit v čistilnico ( pa ni bilo nikjer nobenega fleka, ker smo nad vzmetnico imeli še tisto "rjuhico" proti lulanju 

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jogi za posteljico
11.3.2009 14:17:06   
pigor
Ikea ima, kolikor vem samo 120x60, sam pa iščem 140x70.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jogi za posteljico
19.4.2009 16:51:20   
tanja1980

IZVIRNO SPOROČILO: olea

Ojla!
Jaz sem jogi za zibelko naročila v trgovini Dollar v Cityparku, je pa lateks ležišče in ti ga odrežejo in oblečejo kakršnokoli mero želiš...nočem delat reklame, samo v BC je takooooo drago vse skupaj da je groza. Za jogi sem pa tam plačala 20€, tako za info...




Mene pa sam neki zanima....
Kak si ti lahko pri DOllarju za jogi plačala 20eur??? Vidla sem tvoj post in sem rekla, da grem jogi tja kupit. (zato ga tudi nisem kupila v Ikejio, ko sem kupovala posteljico) Danes pa vprašam kolk stane za posteljico 120x60 in mi je prodajalka povedala da samo 150 eur???!!!!

Me je kr malo skor kap in mi je zdej total zal da takrat nisem kupla jogija kr v Ikeji..

(odgovor članu olea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jogi za posteljico
20.4.2009 14:43:52   
anci banci
jaz sem  jogi 120x60 kupila v lesnini od meblo-kekec in je bil 135 EUR ...
drugače zase pa uporabljam od hespa

< Sporočilo je popravil anci banci -- 20.4.2009 14:45:45 >

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jogi za posteljico
20.4.2009 15:03:11   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: tanja1980
IZVIRNO SPOROČILO: olea
Ojla!
Jaz sem jogi za zibelko naročila v trgovini Dollar v Cityparku, je pa lateks ležišče in ti ga odrežejo in oblečejo kakršnokoli mero želiš...nočem delat reklame, samo v BC je takooooo drago vse skupaj da je groza. Za jogi sem pa tam plačala 20€, tako za info...

Mene pa sam neki zanima....
Kak si ti lahko pri DOllarju za jogi plačala 20eur??? Vidla sem tvoj post in sem rekla, da grem jogi tja kupit. (zato ga tudi nisem kupila v Ikejio, ko sem kupovala posteljico) Danes pa vprašam kolk stane za posteljico 120x60 in mi je prodajalka povedala da samo 150 eur???!!!!

Me je kr malo skor kap in mi je zdej total zal da takrat nisem kupla jogija kr v Ikeji..


Tole je tudi mene zanimalo - pred nekaj meseci sva namreč z možem v Dollarju kupila ležišči zase in sva dala zanju okoli 900 EUR, zato mi ni šlo v račun, da bi bilo otroško ležišče samo 20 EUR.

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jogi za posteljico
17.6.2009 11:00:58   
baby blue
Neki me zanima... Zdajle sem malo gledala v spletni trgovini BC jogije in me je zmedlo malo pri številkah.. Midva imava posteljico dimenzije 120 x 60 pa me zanima kakšen jogi potem paše vanje 120 x 60? Ker tam so predstavljeni jogiji dimenzije 128 x 63 a moram potem tega notr dat?... 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?