|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   privat vrtci v lj??
11.7.2007 13:40:24   
principessablu
pozdravljene,mene pa zanima ali katera ve kje v lj.-vič,center,bežigrad,črnuče,trzin,domžale so privat vrtci in kako je z njimi,a so tud tolk zasedeni,kok stanejo...?hvala za kakršnokoli informacijo,lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: privat vrtci v lj??
11.7.2007 14:06:37   
Naja31
Pingvin za bežigradom.

http://www.pingvin.si/si/


(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: privat vrtci v lj??
11.7.2007 19:01:59   
Anonimen
www.smrkolin.si
je sicer na Škofljici in je nekaj cenejši od Pingvina.
Pingvin je tam nekej 390, Smrkolin pa 300.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: privat vrtci v lj??
11.7.2007 21:03:49   
principessablu
a pa majo tud jasli?zanima me kaj naredite mamice,ko ne dobite vrtca,kako se organizirate?pa če nimate komu dat otroka?če vsi starši delajo,dedkov pa babic pa ni več?pa služba,tiste,ki ste na porodniški,jaz je nimam,ker sem nezaposlena,ampak bi čimprej rada začela,pa se mi zgleda ponuja ena fajn služba,sam zdej  k sm oddala prošnje v vrtce,je zasedenost tolk velka,da se mi prav ne sanja kdaj bove na vrsti...hmmm...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: privat vrtci v lj??
12.7.2007 9:15:30   
pinki3
Drzava ne poskrbi za dovoljsnjo mero primernih (ali celo kakrsnih koli) vrtcev/varstev. Zato pa crni trg toliko bolj cveti. In tam je seveda treba biti zelo previden, ker lahko naletis na karkoli - od krasne varuske do dobesedno kriminalcev. Mislim, da se zelo veliko starsev na koncu hoces noces mora odlociti za tako moznost.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: privat vrtci v lj??
12.7.2007 14:38:46   
sazi
Moj 17 mesečnik je v privat varstvu še z dvema otrokoma - z varuško smo super zadovoljni. Je pa težko najti tako varuško, da ti jo kdo priporoči, da veš, da je zaupanja vredna.
Prijateljica pa, ki je potrebovala varstvo le ta nekaj mesecev, pa je najela študentko in so se dobro ujeli - sicer sem bila pa tudi sama 1x taka študentka in sem se v eno družino zelo lepo vklopila.

(odgovor članu pinki3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: privat vrtci v lj??
13.7.2007 15:37:31   
livia
Smrkolin na Škofljici vem, da ima tudi jasli, ker hodi tja od kolegice sine.

Jaz sem se pa za privat varstvo zmenila že v času nosečnosti, ker nisem upala reskirat in računat na vrtec, saj če bi ostala brez, bi bila bosa, saj babice ne morejo pazit, ker živijo predaleč.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: privat vrtci v lj??
13.7.2007 21:40:28   
eya
Vrtec Mali princ v Domžalah ima tudi jasli, je privat (jasli imajo koncesijo). Je pa precej zaseden, moraš menda vlogo oddat že pred rojstvom, če hočeš imeti kaj šans.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: privat vrtci v lj??
20.7.2007 11:11:41   
principessablu
pozdravljene,pozanimala sem se o vseh vrtcih,oddala prošnje v 15 vrtcev po ljubljani in sem v čakalni vrsti za september2008,groza,ali ima katera kako varuško na območju črnuč,bežigrad...za april 2008 bi rabila nujno,tamala bo imela takrat 11 mesecev,se mi pa zelo mudi,ker me čaka SLUŽBAuser posted image user posted image končno,ohhh upam da mi bo ratal tole vse skupi,fajn bodite

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: privat vrtci v lj??
17.8.2007 8:59:23   
sabina.kramar
POzdravljena!

Poznam še eden privat vrtec v Ljubljani. Gre za zavod Mali svet, ki se nahaja v OŠ SAvsko naselje, Bežigrad. Meni je zelo všeč vizija, ki jo imajo. Namreč program je sestavljen tako, da uravnoteženo spodbuja razvoj motoričnih in umskih sposobnosti, imajo mnogo aktivnosti, v katerih se že zelo zgodaj izpopolnjuje otrok, poleg vsega je vrtec še mednaroden, se pravi da lahko poleg izpopolnjevanja v slov. jeziku, otrok  spontano razvija tudi občutek za angleščino. Mislim, da imajo še nekaj prostih mest v jasličnem oddelku.
Upam, da bo prišlo prav.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: privat vrtci v lj??
10.9.2007 15:29:39   
mama2h
Opa, mednarodni in diplomatski vrtec? Hudo! user posted image Tudi meni je všeč njihova vizija. Mogoče kdo ve, kakšne so kaj cene programov? user posted image
user posted image Lep pozdrav vsem!



(odgovor članu sabina.kramar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: privat vrtci v lj??
10.9.2007 18:19:05   
Magi*
kako pa to, da imaš tak problem dobiti vrtec v LJ? jaz sem lani decembra oddala vlogo v 2 vrtca in v obeh dobila pozitiven odgovor. že vnaprej so mi povedali, da v LJ ni kakih hudih problemov, seveda, če imaš stalno prebivališče v LJ. a je naslednja generacija toliko bolj številčna, al kako?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: privat vrtci v lj??
10.9.2007 18:49:25   
karmy
zanimivo...jaz nimam stalnega bivališča v lj, pa sem pri obeh vrtcih brez problemov našla mesto za mojega malega...mogoče je pa bolj gužva v jaslihuser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: privat vrtci v lj??
11.9.2007 17:37:13   
principessablu
ja nevem kdaj ste ve oddale vlogo,ampak leto 2007 je najbolj rodno leto,rodilo se je namreč že več kot 20.000 otrok,no in kje je problem?da v letu 2008 ni več prostora...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: privat vrtci v lj??
12.9.2007 7:19:34   
NATAŠI
moj mali je  v privat vrtcu bližina gamelj (lj šmartno) in sem full full zadovoljna user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: privat vrtci v lj??
12.9.2007 7:20:29   
NATAŠI
aja še cena- 270 eur

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: privat vrtci v lj??
17.6.2009 23:03:05   
kaya2007
uf full stara tema, ampak ZSji ne delajo...nataši, bi mi lahko posredovala malo več informacij za ta vrtec?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?