|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec dojenja
18.6.2009 16:13:33   
simona2
Imam deset mesecev staro pupo in do pred ratkim se je dojila še zjutraj, popoldan, zvečer in kdaj čez noč, potem smo spustili popldansko dojenje, pa večerno, sedaj pa me samo še grize in me ful boli. Je pa ful suhec in ima reflukno bolezen zato sem vstrajala z dojenjem in jo kar malo posiljevala. Zdaj zares prime samo še ponoči pa še to ne preveč rada. Ne vem verjetno ji pač ni več in bi lahko nehala z dojenjem. Ima katera kakšne podobne izkušnje. Ja pred tem ni nikoli hotela piti sedaj je pa začela prav na veliko piti čaj tudi ponoči in očitno ne rabi (oz noče) piti mleka, čeprav bi ji bolj koristilo pri njenih minimalnih kilah.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konec dojenja
18.6.2009 20:30:59   
potepinček
Naš se je na isti način odstavil pri 10 mesecu. Sedaj jih ima 11m in prespi celo noč (prej je še vmes jedel).

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konec dojenja
18.6.2009 21:01:10   
majaS80
Moj je tudi sam zaključil z dojenjem, čez dan pri 7 mesecih in poniči pri 8.
Sedaj prespi celo noč, razen če se zbudi okoli 5 ure zjutraj mu naredim stekleničko mleka in zaspi nazaj. Sedaj je 9,5 mesecev. 

_____________________________

MajaK

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?