|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko Novalac proti kolikom
25.6.2009 16:59:07   
FOCUS13
zanima me, če lahko prav tako uporabljava mleko proti kolikom, četudi jih nima?




_____________________________

it,s a beautiful day.... Tanja :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko Novalac proti kolikom
25.6.2009 17:10:48   
Leela
Novalac proti kolikam ima znižano vrednost laktoze ki rada povzroča krče oz. črevesne težave.
Nič ni narobe če to pije samo pravijo, da je najbolj optimalno navadno adaptirano mleko in ne posebne formule za razne težave, ki sicer težavo omilijo so pa manj optimalna.


(odgovor članu FOCUS13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko Novalac proti kolikom
25.6.2009 19:40:25   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Nič ni narobe če to pije samo pravijo, da je najbolj optimalno navadno adaptirano mleko in ne posebne formule za razne težave, ki sicer težavo omilijo so pa manj optimalna.



Da so formule proti kolikam, polivanju itd. manj optimalne pa ne drži. Jaz sem govorila s pediatrinjo v porodnišnici (dr. Cerar) in je rekla, da lahko brez problema ves čas uporabljamo formulo proti polivanju. Dejansko jo uporabljamo že 5 mesecev in fantku ne manjka prav nič.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko Novalac proti kolikom
25.6.2009 19:41:39   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: FOCUS13

zanima me, če lahko prav tako uporabljava mleko proti kolikom, četudi jih nima?



Ne vem, v čem je smisel, da to formulo uporabljaš, če dojenček nima krčev? user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mleko Novalac proti kolikom
25.6.2009 20:51:05   
FOCUS13
slučajno je svakinji ostala ena piksna tega mleka, ki ga je imela za hčerko. zdaj bi jo pa lahko jaz porabila, (je še zaprta) da se ne meče proč,...

pa vidim,da ga vseeno lahko porabim.

hvala za odgovore :)


_____________________________

it,s a beautiful day.... Tanja :)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mleko Novalac proti kolikom
27.6.2009 9:10:56   
dushka
lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.

(odgovor članu FOCUS13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mleko Novalac proti kolikom
27.6.2009 15:46:19   
salcka
IZVIRNO SPOROČILO: dushka

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.


pa je kaj pomagalo?

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mleko Novalac proti kolikom
29.6.2009 12:15:34   
daisyb
moj fantek ima tudi krce...enkrat manj, enkrat vec..sedaj semu ze dopoldan pojavijo. uporabljam mleko novalac AC pa me zanima po kolikem casu so vidnin rezultati. sedaj mu ga dajem ze tretji dan pa ni velike razlike...mogoce nekoliko manj krcev cez dan.
pa se....na skatli so mere, ki naj bi jih lahko zauzil...koliko se moram drzati teh navodil? fantek je tezek 3200g kar bi lahko imel 7 obrokov po cca. 70g..a to je njemu premalo...popije od 80 do 110g najmanj. sedaj se trudim, da ga ostalo se podojim, ce mam mleko. a je kaj narobe, ce prekoracis to mejo?

(odgovor članu FOCUS13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mleko Novalac proti kolikom
29.6.2009 17:38:24   
dushka
IZVIRNO SPOROČILO: salcka

IZVIRNO SPOROČILO: dushka

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.


pa je kaj pomagalo?



Ne, ji pa zdaj dajem hipp in je bolje.

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mleko Novalac proti kolikom
29.6.2009 17:39:48   
dushka
IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

moj fantek ima tudi krce...enkrat manj, enkrat vec..sedaj semu ze dopoldan pojavijo. uporabljam mleko novalac AC pa me zanima po kolikem casu so vidnin rezultati. sedaj mu ga dajem ze tretji dan pa ni velike razlike...mogoce nekoliko manj krcev cez dan.
pa se....na skatli so mere, ki naj bi jih lahko zauzil...koliko se moram drzati teh navodil? fantek je tezek 3200g kar bi lahko imel 7 obrokov po cca. 70g..a to je njemu premalo...popije od 80 do 110g najmanj. sedaj se trudim, da ga ostalo se podojim, ce mam mleko. a je kaj narobe, ce prekoracis to mejo?



Nič ni narobe. Moja pa poje full manj.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?