|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V bazen z dojenčkom... da ali ne?
20.10.2010 20:02:26   
bobi83
Pozdravljene,
zanimajo me vaše izkušnje glede telovadbe za dojenčka. Pediatrinja mi je predlagala samo plavanje (čofotanje) za 4mesečnika. V bazenu mislim.
Kaj pravite ve?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
20.10.2010 20:05:20   
Anonimen
Nam ga je pediatrinja priporočala samo na Difu, kjer je posebej za dojenčke (kar niti ni nek faktor), je pa faktor to, da vodo prej zamenjajo in je čista - vsaj tako je ona rekla par let nazaj.

V toplice jaz tako malega otroka nisem vozila, ker se v tisti vodi kopa vse, od bolnih ljudi, do ljudi, ki lulajo vanjo.

(odgovor članu bobi83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
20.10.2010 20:09:42   
bobi83
Jaja, seveda! V toplice nikakor user posted image
Tle pri nas je v NG pa v Italiji. Se moram sicer še pozanimat. Sem pa vaditeljica plavanja, tako, da te finte poznam.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
20.10.2010 20:19:44   
punsha
Midva z malim hodiva na fizioterapijo in sem vprašala če mi priporoča. Meni je odsvetovala tečaj, svetovala pa samo čofotanje v vodi. Jaz se sicer ne spoznam na to, ampak menda ne zaradi sonožnega odriva. Je rekla, da ene vaje so super, kar pa je odriv z obema nogama hkrati, naj pa izpustim ( če bi šla na tečaj). Spodbujalo naj bi se izmenično brcanje nogic in ne obeh hkrati. Midva potem nisva šla na tečaj, gremo pa na čase se kam kopat in čofotat user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu bobi83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
25.10.2010 12:16:20   
Jassika
No midva z malim hodiva, ampak je bil ob začetku že star 7 mesecev. Pravijo, da ni panike od 4 naprej. Naš totalno uživa in čofota, da ga je veselje pogledat. Sem tudi jaz slišala, da za tiste otročke, ki so asimetrični ali hipotoni...., ni ravno priporočljivo, čeprav so (seveda) na uvodnem predavanju povedali, da se ramenske mišice z vadbo sproščajo. Ampak kot sem rekla, jest o tem nimam pojma, našemu malemu pa mislim, da ni nič škodilo, veselje pa je ogromno user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
25.10.2010 12:30:27   
ozzi
pa imate obročke al jih kar držite v naročju? Ne vem koliko je smotrno kupovat fredov obroč?

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
25.10.2010 13:23:13   
Jassika
Otročki so v obročkih, jih dobimo tam (všteto v ceno), mi ga nismo kupovali. Edino proti koncu obročke snamemo in še 5-10 min brez njih čofotamo in se stiskamo user posted image . Smo mu pa kupili neoprenske hlačke, čeprav ima večina kar kopalne plenice.

(odgovor članu ozzi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
25.10.2010 14:43:09   
Lenči_
dan!

Mene pa zanima, če je kera hodla na fontano v mb. z dojenčkom? Kako vam je bilo všeč? Kako je kaj s čisto vodo? Jaz bi hodila a me je najbolj strah, da bi mala kaj fasala v teh umazanih bazenih!?!

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
25.10.2010 14:59:20   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

dan!

Mene pa zanima, če je kera hodla na fontano v mb. z dojenčkom? Kako vam je bilo všeč? Kako je kaj s čisto vodo? Jaz bi hodila a me je najbolj strah, da bi mala kaj fasala v teh umazanih bazenih!?!


koliko pa je stara tvoja pikica?


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V bazen z dojenčkom... da ali ne?
25.10.2010 15:17:51   
Lenči_
7,5 meseca user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?