|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 12:58:59   
Anonimen
ne ve za nosecnost,pa ceprav je noseca ze skoraj 5- mesecev....Ali mi lahko kdo razlozi ,kako lahko spregleda vse znake nosecnosti,ker meni je to malo smesno....user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 12:59:55   
Anonimen
Jaz sem bila noseča 4 mesece pa nisme vedela
A misliš da imamo vse znake nosečnostiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:00:59   
blaža
Edino, če nima rednih menstruacij.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:03:31   
Anonimen
5 mesecev je res malo, kruta, samo recimo enim se še čist na koncu trebuh nič ne pozna...kaj pa vem...sam pri 5ih mesecih že ja brcauser posted image

jst pri prvi nisem vedla 2 meseca, pač sem mela totalno zmešano menstro, tud po 4 mesece nič, ko sem nehala jest KT...pol so me pa kavbojke začele tiščatuser posted image tko da men ziher nebi potegnilo 5 mesecevuser posted image
pri drugem sem bla pa noseča že skor tri meseceuser posted image je blo pa tud tko, da po prvem porodu nisem mela nobene menstre, očitno smo kr na prvo ovulacijo zadeli v polno...pa ker po prvem porodu trebuh še tud ni čist zginil, me tud hlače niso tko kmal tiščaleuser posted image drgač pa nobenih drugih znakov, slabosti al kej, tko da se da očitnouser posted image

samo sej pravim, 5 mescev mi je zarad brcik malo čudnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:05:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

5 mesecev je res malo, kruta, samo recimo enim se še čist na koncu trebuh nič ne pozna...kaj pa vem...sam pri 5ih mesecih že ja brcauser posted image

jst pri prvi nisem vedla 2 meseca, pač sem mela totalno zmešano menstro, tud po 4 mesece nič, ko sem nehala jest KT...pol so me pa kavbojke začele tiščatuser posted image tko da men ziher nebi potegnilo 5 mesecevuser posted image
pri drugem sem bla pa noseča že skor tri meseceuser posted image je blo pa tud tko, da po prvem porodu nisem mela nobene menstre, očitno smo kr na prvo ovulacijo zadeli v polno...pa ker po prvem porodu trebuh še tud ni čist zginil, me tud hlače niso tko kmal tiščaleuser posted image drgač pa nobenih drugih znakov, slabosti al kej, tko da se da očitnouser posted image

samo sej pravim, 5 mescev mi je zarad brcik malo čudnouser posted image



Zadnjič sem se malo zasekirala ker mi je  črevesju črvičilo. Sem že tudi mislila, da ne vem da sem noseča. Ampak je test bil negativen.

Imam neredne M, sem malo debelejša, tako da zlahka spregledam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:05:12   
Anonimen
ob današnjih "včeraj sem seksala ali lahko danes naredim test" je res lahko smešno.

res pa je, da nekatere nimajo menstruacije po par mesecev in če že ravno ne načrtuje (beri: ne dela testa vsak dan), se verjetno to res lahko zgodi.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:06:27   
Anonimen
če ne druge, ti nosečnost hitro mineuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:10:01   
Freycha
moja kolegica je močnejše postave in tudi ni dojela, da je noseča do prvih brcik. Šele takrat je začela razmišljati, da bi lahko bila.
Torej neredna menstruacija, močnejša postava (pa še enkrat se rediš, drugič hujšaš), pa je rezultat jasen..... Sicer pa, a niso glih nekje v 5 mesecu začeli otročki brcat? Torej je možno, da je tudi ta, o kateri piše prva anonimna, ugotovila, da je noseča šele zaradi brcik...

sicer pa, zakaj pa je treba biti anonimen?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:11:57   
Anonimen
freycha postava ni nikakor povezana
otroci brcajo različno...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:13:43   
tinaaja
Ce si noces priznat, da si nosec, potem je mozno. Psiha dela cudeze user posted image Poznam primer. 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:15:58   
Anonimen
jaz sem suha, M nisem imela ker sem dojila, utrujenost na začetku sem dala hormonom . Šla sem na redni pregled k G, ki mi je potrdila 15 tednov nosečnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:21:22   
Mija79
ma se strinjam,ce si noces priznati,potem se ti lahko to zgodi.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:22:42   
Lunca1
Meni pa ni jasno kako nekatere do konca ne vejo da so noseče. Pa saj ti cel trebuh pleše in skače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:24:55   
zvesta
Ma, jaz tudi glede brcik ne bi rekla, da jih ravno vse ful čutimo...

Naše dete je samo malo božalo po trebuščku, nobenih silnih brc, obratov.... bi komot lahko zamenjala tudi samo za prebavo.... in tako je migal do poroda v 38. tednu... trebušček s emi pa tudi ni poznal, ker sme že drugače bolj močna....

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 13:52:22   
ksenija12
jaz sem bila 10 tednov, pa nisem vedela:) kaj pa vem, na menstruacijo nisem bila pozorna, ker sem imela polne roke dela s takrat mojih 8 mesečnikom, slabo mi ni bilo, bila sem suha in se trebušček ni poznal...ja, možno je, verjemi:)
če ne bi slučajno opazila neke na videz nepomembne spremembe, bi tudi jaz zlahka spregledala tja do 5 meseca:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 14:06:05   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

freycha postava ni nikakor povezana
otroci brcajo različno...



ni nujno povezana, je pa tudi, da ne opaziš trebuha do 5m, če bi sicer ga.....

pa ne mislim tu nikogar žaliti, samo poznam nekaj primerov (sploh v amerikik, kjer je res teh izredno debelih ljudi), ko so mislile, da jih trebuh boli, pa so šle na urgenco, pa so rodile, pa sploh vedele niso, da so noseče....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 14:09:51   
Anonimen
freycha jaz trebuha nisem opazila do 7 meseca,ker ga sploh ni bilo
Sem bila list ploh oz. raven trebuhuser posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 14:21:56   
Freycha
no evo... kaj ne bo opazila ena, ki je precej več, kot ploska user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 14:28:58   
miapia
Če nisi zaščiten pri spolnih odnosih, potem lahko pričakuješ nosečnost ob izostanku menstruacije. Če imaš zelo neredne, pa sploh ne vem, kako lahko ne pričakuješ nosečnosti oz. ne vem... tudi jaz tega ravno ne razumem. Z možem seksava s kondomi, ker trenutno ne jemljem tabletk zaradi hormonskih motenj po porodu in si ne želiva ravno spet nosečnosti. Ne štekam, res. Sploh pa, da ne veš, da si noseč že par mesecev.
Moje razmišljanje je, da nesrečnih slučajev skoraj ni, razen če kontracepcija zataji ali se zgodi kaj podobnega. In ne razumem izjav...joj, zgodilo se je...ja kot da si tako blond, da nisi pričakovala, da se to lahko zgodi, če seksaš na polno ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 14:30:31   
nincrli
Moja kolegica tudi do 5 meseca ni vedela za user posted image , trebuh se ji je začel poznati šele po 7. Je možno ja. Ji je pa res hitro minilo user posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 14:32:12   
Februarka08
Jaz sem obakrat takoj vedela, tako da iz moje strani res nimam pojma kako da ne veš 5 mesecevuser posted image user posted image sicer pa, ljudje smo si različni... hvala boguuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 14:54:57   
lukec
Moje kolegica je imela pa krvavitve 4 mesece v nosečnosti in to še kar redne povrhu, tko da ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 20:29:50   
sahary
pred desetimi dnevi je rodila soseda ki ni vedela da je noseča do kakih par dni prej...pol je pa si le mislila da je noseča,šla ginekologu...in rodila čez 3 ure!!!! v 36 tednu
mali HB ok, starši in okolica, vključno z mano sokirani da smo komi usta zaprli, ja če ne bi doživela bi mislila da lahko kaj takega samo prebereš.... no res pa je tud da ma punca ene 120kg (stara je 20 let)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 20:53:34   
Olivija
zelo enostavno, dolgi ciklusi oz. neredne menstruacija. Če ti pa ginekolog še reče, da po naravni poti skoraj ni šans ...enostavno ne pričakuješ, ker si tolk ziher, da ti ni usojeno.

Vem iz lastnih izkušenj, je pa tko, da sem ugotovila samo, ker sem imela po večernem teku bolečine v spodnjem delu trebuha.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 7.7.2009 20:55:52 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako je mogoce,da zenska
7.7.2009 21:09:04   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Meni pa ni jasno kako nekatere do konca ne vejo da so noseče. Pa saj ti cel trebuh pleše in skače.


vetrovi user posted image tastara je neki v ješpren stresla user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?