|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oh ti izcedki...
27.5.2005 22:13:58   
Nannn
Ja ja spet se mi neki dogaja...jest vec ne vem kaj mi sploh je...ne vem a sem noseca al sem bolana :(( se danes sem bila tako optimisticna sedaj pa spet kr neki...zvecer se mi je spet pojavil temno rjav izcedek in sedaj ne vem kaj naj naredim...a naj sibam spet na urgenco ali naj doma pocivam...sedaj sem klicala urgenco pa mi je rekla ena sestra da naj pocivam in ce bo krvi vec in bolj svetlo rdeca da naj pridem...punce zakaj mislite da imam sedaj rjav izcedek :zmeden2: ...

Pocutim se zlo napihnjeno in malo me kriz boli...

LP Nannn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oh ti izcedki...
27.5.2005 22:29:27   
lenika
Počivaj, če pa se bo izcedek nadaljeval, pa nič ne odlašaj in kar pojdi na urgenco. Bolje priti za nič kot pa prepozno.
Pa ne obremenjuj se preveč, poskušaj se umirit.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oh ti izcedki...
27.5.2005 22:30:18   
Gina
Lahko si samo kaj pretiravala. Saj nosečnost res ni bolezen, ampak normalno stanje pa tudi ni. V resnici moraš počivat, pa če bo bolj močno ali več izcedka, pojdi pa res na urgenco. Dokler je pa čisto malo, pa ni nujno, da je kaj grozno narobe. Je možno, da imaš zelo občutljivo sluznico, zato začne včasih krvavet, sploh po kakšnih odnosih, ali pa ti zaradi naporov pade nivo hormonov (progesterona), pa zato začneš malo krvavet. Ko se spočiješ, je takoj boljše, se to neha. Lahko bi bilo tudi kaj drugega, vendar zdaj nič neumnosti ne misli, ker je najbolj verjetno kaj od prvih dveh možnosti. Pa lepo v posteljo in spat. Nočko9nebesa

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oh ti izcedki...
27.5.2005 22:34:36   
Nannn
o Gina kva si faca...jest se kr tle vedrim in lezim...ne vem kva mi je ampak izcedki se nadaljujejo...
Tudi tebi nocko :kuza:
Hvala Nannn

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oh ti izcedki...
28.5.2005 0:32:11   
nogometas
Jaz sem imela to rjavo sranje kr neki cajta... pa ni za skrbet preveč... prve tri mesce se zadeva (beri maternica) čisti in pripravlja na novo situacijo... Boš videla, kasneje bo bolje, se bo pa pojavil BEL izcedek :(, odvisno predvsem od tvoje nožnične flore in favne ;), jaz ga imam, ne preveč, danes npr., po plavanju v bazenu...zdaj zvečer pa sploh nič... Res je, dokler ni KRI, al pa če ti kej ven prleze, al pa če ne smrdi sumljivo...je vse OK!!!
GOOD LUCK :zajcek:

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?