|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vložki vir 80
12.5.2009 13:14:33   
Anonimen
Tiste, ki ste tik pred porodom ali pa ste mogoče to že dale skozi gotovo veste, zakaj je v večini navodil kaj imeti zraven za v porodnišnico napisano vložke vir 80. Ker jih osebno ne poznam, slišala sem sicer že za njih, me zanima, če so kaj posebnega. Načeloma uporabljam Always, pa ne vem, a ti niso primerni za po porodu?
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vložki vir 80
12.5.2009 13:17:17   
KatMat
ne niso primerni ze zaradi same kolicine čišče ...ce si jih ze vidla slucajno in ce jih primerjas z always bos razumela...pa tud glede udobnosti se mi zdi da so velik boljs...ce bos sivana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vložki vir 80
12.5.2009 13:37:28   
FLASK_A
Always niso primerni za po porodu. Uporabi mehke bombažne vložke (ne dražijo kože, dihajo). 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vložki vir 80
12.5.2009 13:38:14   
Petr_a
ja,so posebnega-zakaj: zato ker veliko bolj vpijejo kot always ali kateri drugi vložki,saj po porodu od tebe teče,kot da bi odprl pipo ,plus še kakšni koščki padajo ven ;)  in always ne morejo zadržati vsega

Šivi se ne zatikajo kot v always
Razlika je tudi v občutenju.Jaz sem po porodu imela občutek plastike,če sem imela always vložke.
začela sem always uporabljati ko se je čišča pomirila

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vložki vir 80
12.5.2009 15:13:59   
simonakr
Always ne po porodu, tud une senzitive ne - no vsaj men niso odgovarjal ker niso dihal.

Probej Vir Natur - men so bli všeč, samo navadet se morš da so velki user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vložki vir 80
12.5.2009 17:48:21   
fusia
Meni so bili Vir 80 všeč zaradi tega, ker so bombažni in ne dražijo kože. Po porodu kar nekaj časa nisem prenesla kakih drugih. Po drugi strani pa so smotani, ker se stlačijo na kup, ne vpijejo toliko tako da sem še pred koncem čišče prešla nazaj na Allways, ampak za takoj po porodu pa so res zakon.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vložki vir 80
13.5.2009 8:00:27   
Čebel@
jaz sem dokler je bila čišča res  full močna uporabljala vatirance(tudi v  p),ko se je pa malo umirila sem imela pa vir 80......always sem začela uporabljati spet ko sem dobila M

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vložki vir 80
13.5.2009 8:19:52   
ninocka
Men so se bolj kot vir80 bli dobri vir extra (modra embalaza). Razlika je, da  80 ima se neko folijo spodaj, extra pa ne. Mene je ta folija ful motila.
Ko se je vse skupaj malo umirilo sem pa uporabljala libress bombazne.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vložki vir 80
13.5.2009 10:48:06   
majči22
Si ne predstavljam, da bi imela Always. Čišče je res veliko, sploh prve dni po porodu. Sem bila zelo zadovoljna v vir 80.

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vložki vir 80
13.5.2009 21:53:10   
country
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Men so se bolj kot vir80 bli dobri vir extra (modra embalaza). Razlika je, da  80 ima se neko folijo spodaj, extra pa ne. Mene je ta folija ful motila.
Ko se je vse skupaj malo umirilo sem pa uporabljala libress bombazne.



Tudi meni je bilo bolj všeč brez folije in to še pred porodom, saj mi je tri dni voda odtekala in sem jih imela tudi po več hkrati (pa sem še vseeno bla vsa mokra:)


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vložki vir 80
14.5.2009 10:16:49   
slovenka
Res je. JAz sem v  porodnišnici imela vir 80 vijolične, doma sem imela pa kupljene ta modre in so res dosti boljši, ker so mehkejši... jaz sem jih kupila, ker so modri dražji in ker je bilo v zvezi z nosečnostjo in bebo itak vse dražje, sem mislila, da so ti ta pravi. user posted image Pa sem potem v P dobila vijolične. Bi pa priporočala modre, sploh če boste šivane, fajn ublaži... Na always pa sem jaz prešaltala nekje po 2 tednih - ko sem tudi začela malo ven iz hiše hodit - pa da se ni potem kaj videlo user posted image , pa v 2 tednih tudi težav s šivi več ni...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vložki vir 80
14.5.2009 11:11:14   
zmajaz
Jaz sem uporabljala always pred mnoooogimi leti, potem sem se pa navadila na tampone. Po 1. porodu sem nekaj časa uporabljala VIR 80, ki so super, potem sem pa kupila spet always - pa so mi bili živi obup - grozljiv plastičen občutek, vse se lepi, katastrofa v glavnem. Uporabila sem samo 1 vložek in jih vrgla stran, ker jih enostavno nisem mogla nositi. Do konca čišče sem  nato uporabljala vir 80, ko se je začela M, pa spet tampone.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vložki vir 80
14.5.2009 13:38:25   
Anonimen
čišča je ena taka čudna mešanica krvi pa sluzi pa bohvečesa šeuser posted image in always in ostala plastka tega sploh ne vpije, se ti kar popelje gor po vrhu, pa valjda pol mimo steče...brezskrbi da niso predlagani vir zato, da se matra porodniceuser posted image ampak z razlogomuser posted image

pa jst že tko nikol ne uporabljam te klinčeve plastikeuser posted image prej sem tampone, če pa vložke, pa vir 80user posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vložki vir 80
14.5.2009 17:02:20   
Anonimen
Ojoj Always si jih sploh ne predstavljam med čišo tudi jaz sem imela vir nature, kot je ena od predhodnic napisala so najboljši in največji,te čišče je res toliko da včasih še ta vložek ne drži in gre kaj mimo še potem ko sem prišla z porodnišnice domov sem jih uporabljala takoj za tem pa lunetto.

Drugače sem pa brala nekaj o teh novih hlačkah od tene verjetno ni slaba idea
.?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vložki vir 80
14.5.2009 18:19:12   
daisyb
jaz sem si nabavila vložke za po porodu v italiji v prenatalu...in so skoraj taki kot pleniceuser posted image ..za v bolnico pa bom vzela še vir80. zanima me kateri so vložki vir nature...a so to tisti, ki majo napis svetlo moder (meni se niso zdeli lih zelo veliki..nekaj takega kot vir80)

lp,

daisyb

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vložki vir 80
14.5.2009 22:09:02   
zmajaz
V celjski porodnišnici imajo vložke Senta, ki so zelo podobni kot Vir 80, s tem da se mi zdi, da je izdelava malo bolj kvalitetna. Meni so bili bolj všeč kot vir 80, samo kaj, ko jih do zdaj nisem našla še v nobeni trgovini - od Sente imajo po trgovinah samo tiste tanke s krilci (podobne kot always), teh bombažnih, mehkih pa ne.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vložki vir 80
14.5.2009 22:15:25   
Lona76
Always zato niso dobri ker so plastični in ne dihajo in hitro pride do vnetja. (pri kolegici ga je ena fasala v porodnišnici), po drugi strani pa sem bila jaz tudi pametna pri ta prvem in sem si za doma kupila always in ko sem prišla s porodnišnice sem si ga dala in sem takoj ampak res takoj moža poslala po vir 80. Me je nerviral 100/h. Tut hodit nisem mogla.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vložki vir 80
15.5.2009 7:39:11   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Drugače sem pa brala nekaj o teh novih hlačkah od tene verjetno ni slaba idea
.?



Kakšne so pa te hlačke?? Prvič slišim, bi mi pa po porodu kaj takega gotovo prav prišlo.

A katera ve, kje se dobijo tisti veliki vložki, ki so že kot ene plenice. Mogoče v Sanolaborju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vložki vir 80
15.5.2009 13:17:44   
Anonimen
Vir nature- na tem linku- http://www.innovatif.com/si/projekti/2285/
Jaz osbno sem res zadovoljna z njimi drugače pa jih dajo v Ljubljanski porodnišnici ko rodiš.

Za tena hlačke pa tukaj- http://www.tena.si/ lahko naročite brezplačni vzorecuser posted image
Jaz sem ga in sem zelo zadovoljna po porodu zelo prav pridejo če gre kaj mimo pa še fino se prilagajajouser posted image

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vložki vir 80
20.5.2009 19:35:03   
dreja79
Tudi jaz sem bila pametna, ko sem prišla iz porodnišnice sem si takoj vtaknila Always, ker so mi šli vir 80 na živce. Te vložke je uporabljala moja mami user posted image . Že po polovici dneva sem ugotovila, da so res najboljša izbira. Always je sama plastika, vir 80 pa ti da občutek ugodjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vložki vir 80
10.7.2009 13:02:58   
Muca83
Upam, da ne zamerite, da sem malo starejšo temo ven privlekla. Torej, nam so v MŠ priporočili Vir Nature Super (zeleni). Zdaj pa malo gledam po strani od Tosame in vidim, da jih je to samo 10 v paketu.
Torej, koliko tega kupit? Pa koliko dni je čišča res močna?


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu dreja79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vložki vir 80
10.7.2009 19:38:42   
anci banci
jaz uporabljam od TOSAME vatirance, ki so mi še boljši od VIR 80 -sploh si ne predstavljam da bi uporabljala Always, ker ne dihajo...
sem pa 8 dni po porodu...
čisča je prve dni zelo močna , jaz sem sem si morala menjat vložke-vatirance vsako uro

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vložki vir 80
11.7.2009 8:46:13   
MATEJKA_
v porodnišnici ti bodo dali vir vložke in priporočam ti, da si nekaj paketov nabaviš še za doma. jaz drugače tud always uporabljam, ampak za po porodu - pri čišči - ni so primerni. prvi razlog je že ta, da zaradi spodnega plastificiranega dela ne omogočajo dihanja kože, kar lahko povzroči kakšna dodatna vnetja, okužbe,... drugi razlog pa je ta, da always ne bodo uspeli vpiti teh količin... zadnji, a zelo pomeben razlog - če boš šivana (pa četudi bo samo 1 šiv), ti bodo vir še kako prav prišli, ker boš imela spodaj bolj mehak občutek, nič ne bo direktno pritiskalo na rano. vse to sem izkusila prejšnje leto, tako, da ti toplo priporočam, da si prej nabaviš te vložke, ker jih boš v prvih par tednih po porodu še veliko potrebovala...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vložki vir 80
11.7.2009 8:52:40   
MATEJKA_
aja, prvih 3-4 dni sem si jih morala menjavat na 1/2h-3/4h, pol še kakšen teden na 1h, po skupaj 2 tednih, pa se je vse umirilo in končalo. tako, da boš teh vložkov potrebovala precej...

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vložki vir 80
12.7.2009 13:54:59   
Massa26
Jaz sem tudi Vir80 kupila malo skeptično, tako, ker so bili ravno na vseh spiskih. Potem so mi bili super in sem jih porabila toliko paketov, da mi jih niso mogli sproti nakupituser posted image . Ampak res pa, da so najbolj primerni za doma oz. če imaš oblečene razne trenirke ipd. Menjavala sem jih pa jaz zelo pogosto, ker so nam tako naročili v proodnišnici - čišča je namreč zelo kužna in raje dva paketa vložkov več kot kakšno vnetje.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?